Astročlánky

27. června 2021 05:40

Anna Kopečková

Velký letní horoskop – Vodnář: Jak si letošní léto užijete a kam vyrazit na dovolenou?

Vodnáře budou letní měsíce lákat k dovolené. Měli by si naplánovat kratší pobyty nebo prodloužené víkendy a snažit se zároveň dokončit všechny své resty. Co čeká Vodnáře v létě v pracovním nebo partnerském životě, jak na tom budou se zdravím a na jaká místa by měli podle hvězd vyrazit na dovolenou?

Zcela ideální dobou pro prázdniny a oddech je měsíc červenec, kdy budou důležité planety v opozičním, napjatém postavení, proto je lepší „vyklidit pole“. Zklidnění různých napětí a problémů můžete očekávat během srpna, kdy se vrací planeta štěstí Jupiter opět do vašeho znamení. Díky vaší přátelské povaze a pozitivnímu vlivu Jupitera zvládnete všechny problémy, které vám může také přinášet dlouhodobý tranzit planety Saturn vaším znamením…

Vodnář a láska

Váš život je plný vzruchu a spěchu, zkuste se zastavit a vážit si drobných radostí, které zažíváte každý den. Léto může přinést napětí a nedorozumění, vyplývá to z postavení Venuše, Marse i Merkura v opozičním znamení Lva. Partnerská komunikace může váznout, je nejvyšší čas na malou „revizi“ vašeho osobního života. Snažte se získat vnitřní rovnováhu a jednat klidně, v měsíci srpnu a také v září se díky vstupu Venuše do vzdušného znamení Vah mnohé věci vyjasní a uklidní, pozor však na „silové“ tendence a touhu vše řešit okamžitě.

Vodnář a zdraví

Nejlepší radou pro vaše znamení je – udělejte si konečně čas sami na sebe. Vodnáři často řeší věci za druhé a vlastní běžné starosti odkládají. Odbourejte zatěžující vazby a starejte se konečně o sebe. Stav vašeho organismu, o který budete pečovat, vám to vrátí v podobě pocitu lehkosti. Věnujte se více sportu i relaxaci, zkuste chodit pravidelně plavat, prospívá vám také pobyt v přírodě, naplánujte si různé vycházky na zajímavá místa. Vaše znamení inklinuje ke kavárenskému způsobu života, vyhýbejte se pokud možno společenskému pití i kouření, které vašemu zdraví neprospívá.

Jak v létě relaxovat?

Jako vzdušné znamení potřebují Vodnáři dostatek pohybu. Většinou mají rádi různé akční programy, sporty na výdrž, běh, jízdu na kole, kolektivní míčové sporty...

Tipy na dovolenou:

Vhodná místa pro Vodnáře: Vodnáři rádi cestují do dalekých zemí, jediným limitem pro ně mohou být finanční zdroje, protože toto znamení neoplývá střádavostí, a když zjistí, že je čas na dovolenou a prázdniny, často mu právě finance chybějí. Je to znamení společenské, proto jsou tito lidé rádi všude tam, kde je větší hustota obyvatelstva a možnosti komunikace a zábavy. Vhodná je oblast Krkonoš, Jizerských hor a Slap a Lipna.

Pro Vodnáře cestovatele a milovníky cizích zemí bude ideální Polsko, Lotyšsko, Rusko, Etiopie. Z měst jsou to Hamburk, Brémy, Salzburk, Salisbury, Brighton nebo Los Angeles.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.