zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký letní horoskop – Vodnář: Jak si letošní léto užijete a kam vyrazit na dovolenou?

Velký letní horoskop - Vodnář
Autor: profimedia Velký letní horoskop - Vodnář
Věra Várady , Vydáno: 27.06.2021
Vodnáře budou letní měsíce lákat k dovolené. Měli by si naplánovat kratší pobyty nebo prodloužené víkendy a snažit se zároveň dokončit všechny své resty. Co čeká Vodnáře v létě v pracovním nebo partnerském životě, jak na tom budou se zdravím a na jaká místa by měli podle hvězd vyrazit na dovolenou?

reklama

Zcela ideální dobou pro prázdniny a oddech je měsíc červenec, kdy budou důležité planety v opozičním, napjatém postavení, proto je lepší „vyklidit pole“. Zklidnění různých napětí a problémů můžete očekávat během srpna, kdy se vrací planeta štěstí Jupiter opět do vašeho znamení. Díky vaší přátelské povaze a pozitivnímu vlivu Jupitera zvládnete všechny problémy, které vám může také přinášet dlouhodobý tranzit planety Saturn vaším znamením…

Vodnář a láska

Váš život je plný vzruchu a spěchu, zkuste se zastavit a vážit si drobných radostí, které zažíváte každý den. Léto může přinést napětí a nedorozumění, vyplývá to z postavení Venuše, Marse i Merkura v opozičním znamení Lva. Partnerská komunikace může váznout, je nejvyšší čas na malou „revizi“ vašeho osobního života. Snažte se získat vnitřní rovnováhu a jednat klidně, v měsíci srpnu a také v září se díky vstupu Venuše do vzdušného znamení Vah mnohé věci vyjasní a uklidní, pozor však na „silové“ tendence a touhu vše řešit okamžitě.

Horoskop 2021

Charakteristika znamení – Vodnář

Vodnář a zdraví

Nejlepší radou pro vaše znamení je – udělejte si konečně čas sami na sebe. Vodnáři často řeší věci za druhé a vlastní běžné starosti odkládají. Odbourejte zatěžující vazby a starejte se konečně o sebe. Stav vašeho organismu, o který budete pečovat, vám to vrátí v podobě pocitu lehkosti. Věnujte se více sportu i relaxaci, zkuste chodit pravidelně plavat, prospívá vám také pobyt v přírodě, naplánujte si různé vycházky na zajímavá místa. Vaše znamení inklinuje ke kavárenskému způsobu života, vyhýbejte se pokud možno společenskému pití i kouření, které vašemu zdraví neprospívá.

Vodnáři potřebují spoustu pohybu a také společnost. Vyhovovat by jim mohl plážový volejbal
Autor: profimedia Vodnáři potřebují spoustu pohybu a také společnost. Vyhovovat by jim mohl plážový volejbal

Jak v létě relaxovat?

Jako vzdušné znamení potřebují Vodnáři dostatek pohybu. Většinou mají rádi různé akční programy, sporty na výdrž, běh, jízdu na kole, kolektivní míčové sporty...

Tipy na dovolenou:

Vhodná místa pro Vodnáře: Vodnáři rádi cestují do dalekých zemí, jediným limitem pro ně mohou být finanční zdroje, protože toto znamení neoplývá střádavostí, a když zjistí, že je čas na dovolenou a prázdniny, často mu právě finance chybějí. Je to znamení společenské, proto jsou tito lidé rádi všude tam, kde je větší hustota obyvatelstva a možnosti komunikace a zábavy. Vhodná je oblast Krkonoš, Jizerských hor a Slap a Lipna.

Pro Vodnáře cestovatele a milovníky cizích zemí bude ideální Polsko, Lotyšsko, Rusko, Etiopie. Z měst jsou to Hamburk, Brémy, Salzburk, Salisbury, Brighton nebo Los Angeles.

 

Dovolená podle horoskopu: Kam vyrazit a jak si to užít?

Dovolená podle horoskopu: Kam vyrazit a jak si to užít?

Letní výlety na kole

Letní výlety na kole: Vydejte se do skal, k jezerům i na pohádková místa

reklama

Související témata: znamení zvěrokruhu , letní horoskop , horoskop , dovolená , znamení Vodnář

reklama

Přečtěte si také

reklama