Víte, co je aeromancie? Naučte se věštit z mraků!

Ležíte v trávě, na pláži, cestujete a pozorujete oblaka, jejich bílo-modře rozmanité tvary mráčků. Chtěli byste vědět, co vám asi mohou jejich prostřednictvím bohové sdělovat. Naučte se to!

Z Řeckého aero – vzduch a mantea – věštba vznkl výraz aeromancie, kdysi rozšířený druh komunikace s bohy věšteb. Předvídání budoucnosti nejčastěji z blesků, hřmění, či tvaru oblak je jedna z nejstarších metod věštění. Takto budoucnost předpovídali již starodávní babylonští kněží. Aby se dalo kloudně podívat do nebe, to chce pohodové počasí, avšak nikoliv to bez mráčků.

Nehledejte. Nacházejte.

Stačí zadat v myšlenkách dotaz na něco, co vás trápí, a dívat se na mráčky jen tak, bez většího soustředění. Přestat se snažit něco vidět za každou cenu, dovolit obláčkům lehce plynout. Po chvíli se začnou proměňovat v obrázky. Jsou to obrazy, jež vám posílá sféra vašeho podvědomí a mohou čerpat z vaší minulosti. Především však ukazují obrazy to, co tkví v hloubi vás a vůbec o tom nevíte.

Anděl

Anděl praví, že jste pod speciální ochranou vyšších sil. Váš duchovní průvodce dohlíží na to, abyste šli po správné cestě a nesešli z ní. Říká, že i vy sami jste pro někoho anděly. Pomáháte slabším, když potřebují, nesete dobro nezištně. Nemáte se bát změn a toho, že by musely být jen ty špatné. Takovéto myšlenky přinášejí pouze utrpení a znemožňují žití v poklidu.

Tváře

Vidíte je v oblacích. Dívají se vám do očí. Rozeznáváte rysy svých blízkých i lidí cizích. Vyplatí se poslouchat to, co vám říkají, ale vždycky je potřeba dělat to po svém. Poslouchejte svoji intuici.¨To ona vám napoví, co je pro vás dobré.

Hudební nástroje

Poukazují na to, že toužíte milovat, prožít lásku, nebo se alespoň více přiblížit ke svému partnerovi. Kytara i housle věští lásku, která může trošičku zatřást s životem ve stávajícím vztahu. To, jak využijete tuto věštbu, záleží na vás. Pamatujte si ale, že někdy je lepší volbou hledět si toho, co máte doma a dobře znáte, než se honit za pochybnými flirty.

Kniha

Je starým symbolem vnitřní moudrosti. Symbolem magických formulí a poznání dostupného pouze několika vyvoleným. V tuto dobu můžete pociťovat, že procházíte hlubokou transformací. V brzku poznáte to, co je ukryté. Svá tajemství odhalí třeba i někdo z vašeho okolí.

Prsten, kruh

Soustřeďte se na sebe - to neznamená letět na vlně egoismu. Najděte si klidné místo a soustřeďte se na myšlenku na Boha. Prociťte jeho sílu, která do vás vstupuje. Kolo je symbol Boha a božské podstaty v nás. Nalezněte způsob, jak tuto sílu v sobě začít pociťovat a čerpat z ní.

Kůň

Ve cvalu koní je energie, která vám přináší pomoc v získání toho, po čem toužíte. Možná vás čeká nějaké překvapení. Jestli jste nemocní, nebo se necítíte dobře, nemůže vám vyjít lepší věštba. Váš organismus získá spojence ve válce s neduhy. Koně ukazují také sexuální sílu. Mějte na paměti, že muž může být světlem a zdrojem síly pro ženu a naopak. Nacházejte toto poznání ve své ložnici. Myslete na své sny.

Hrady, zámky a domy

Ukazují že žijete v přeludech. Domy nabádají k důležitým volbám a promýšlení plánů do budoucnosti. V obou případech věštba nabádá ke stažení do ticha bezpečí. Tvoření pevných základů v životě začněte úklidem v úředních věcech a dokumentech. Poohlédněte se za tím, čeho jste již dosáhli, a čeho ještě chcete dosáhnout.

Ptáci v letu jsou vašimi sny

Teď mají šanci se splnit. Když se mrak spojí s ptákem, který vzlétá, je to znamení nutnosti dívat se na věci s odstupem. Zamyslet se nad hranicemi, které si sami stavíte. Možná vám ztěžují plnění vašich snů. Možná vám vaše vlastní vnitřní limity stojí v cestě. Vidět všechno v černých barvách je nedostatek víry v sebe.

Květy

Květy vám říkají, že přišel čas na učení se novým věcem. Jet třeba někam na kurz. Hledat způsob, jak se zabývat svými talenty a koníčky. Také se vyplatí vydat se kamkoli na cestu, aby člověk poznal nové věci, kraje a okolnosti. To, čím se začnete zabývat, se vám dobře zúročí.

Zdroj: dobrakartarka.cz


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.