zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Víte, co je aeromancie? Naučte se věštit z mraků!

Věštění z mraků
Autor: iStock Věštění z mraků
Ležíte v trávě, na pláži, cestujete a pozorujete oblaka, jejich bílo-modře rozmanité tvary mráčků. Chtěli byste vědět, co vám asi mohou jejich prostřednictvím bohové sdělovat. Naučte se to!

reklama

Z Řeckého aero – vzduch a mantea – věštba vznkl výraz aeromancie, kdysi rozšířený druh komunikace s bohy věšteb. Předvídání budoucnosti nejčastěji z blesků, hřmění, či tvaru oblak je jedna z nejstarších metod věštění. Takto budoucnost předpovídali již starodávní babylonští kněží. Aby se dalo kloudně podívat do nebe, to chce pohodové počasí, avšak nikoliv to bez mráčků.

Nehledejte. Nacházejte.

Stačí zadat v myšlenkách dotaz na něco, co vás trápí, a dívat se na mráčky jen tak, bez většího soustředění. Přestat se snažit něco vidět za každou cenu, dovolit obláčkům lehce plynout. Po chvíli se začnou proměňovat v obrázky. Jsou to obrazy, jež vám posílá sféra  vašeho podvědomí a mohou čerpat z vaší minulosti. Především však ukazují obrazy to, co tkví v hloubi vás a vůbec o tom nevíte.

Anděl

Anděl praví, že jste pod speciální ochranou vyšších sil.  Váš duchovní průvodce dohlíží na to, abyste šli po správné cestě a nesešli z ní. Říká, že i vy sami jste pro někoho anděly. Pomáháte slabším, když potřebují, nesete dobro nezištně. Nemáte se bát změn a toho, že  by musely být jen ty špatné. Takovéto myšlenky přinášejí pouze utrpení a znemožňují žití v poklidu.

Tváře

Vidíte  je v oblacích. Dívají se vám do očí. Rozeznáváte rysy svých blízkých i lidí cizích.  Vyplatí se poslouchat to, co vám říkají, ale vždycky je potřeba dělat to po svém. Poslouchejte svoji intuici.¨To ona vám napoví, co je pro vás dobré.

Hudební nástroje

Poukazují na to, že toužíte milovat, prožít lásku, nebo se alespoň více přiblížit ke svému partnerovi. Kytara i housle věští lásku, která může trošičku zatřást s životem ve stávajícím vztahu. To, jak využijete tuto věštbu, záleží na vás.  Pamatujte si ale, že někdy je lepší volbou hledět si toho, co máte doma a dobře znáte, než se honit za pochybnými flirty.

Kniha

Je starým symbolem vnitřní moudrosti. Symbolem magických formulí a poznání dostupného pouze několika vyvoleným. V tuto dobu můžete pociťovat, že procházíte hlubokou transformací. V brzku poznáte to, co je ukryté. Svá tajemství odhalí třeba i někdo z vašeho okolí.

Prsten, kruh

Soustřeďte se na sebe - to neznamená letět na vlně egoismu. Najděte si klidné místo a soustřeďte se na myšlenku na Boha. Prociťte jeho sílu, která do vás vstupuje. Kolo je symbol Boha a božské podstaty v nás. Nalezněte způsob, jak tuto sílu v sobě začít pociťovat a čerpat z ní.

Kůň

Ve cvalu koní je energie, která vám přináší pomoc v získání toho, po čem toužíte. Možná vás čeká nějaké překvapení. Jestli jste nemocní, nebo se necítíte dobře, nemůže vám vyjít lepší věštba. Váš organismus získá spojence ve válce s neduhy. Koně ukazují také sexuální sílu. Mějte na paměti, že muž může být světlem a zdrojem síly pro ženu a naopak. Nacházejte toto poznání ve své ložnici. Myslete na své sny.

Hrady, zámky a domy

Ukazují že žijete v přeludech. Domy nabádají k důležitým volbám a promýšlení plánů do budoucnosti. V obou případech věštba nabádá ke stažení do ticha bezpečí. Tvoření pevných základů v životě začněte úklidem v úředních věcech a dokumentech. Poohlédněte se za tím, čeho jste již dosáhli, a čeho ještě chcete dosáhnout.

Ptáci v letu jsou vašimi sny

Teď mají šanci se splnit.  Když se mrak spojí s ptákem, který vzlétá, je to znamení nutnosti dívat se na věci s odstupem. Zamyslet se nad hranicemi, které si sami stavíte. Možná vám ztěžují plnění vašich snů. Možná vám vaše vlastní vnitřní limity stojí v cestě. Vidět všechno v černých barvách je nedostatek víry v sebe.

Květy

Květy vám říkají, že přišel čas na učení se novým věcem. Jet třeba někam na kurz. Hledat způsob, jak se zabývat svými talenty a koníčky. Také se vyplatí vydat se kamkoli na cestu, aby člověk poznal nové věci, kraje a okolnosti. To, čím se začnete zabývat, se vám dobře zúročí.

Autor: Helen Stanku

Helen Stanku
Autor: archiv Helen Stanku

reklama

Související témata: věštění , mraky , aeromancie , kartářka

reklama

Přečtěte si také

reklama