zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Vnitřní síla okysličuje život. Máte jí dostatek, nebo vám chybí?

Vnitřní síla
Autor: Pixabay Vnitřní síla
Snad všechna duševní trápení pramení z nedostatku naší síly. Život není bez síly. Její nedostatek znamená nejprve oslabení, později destrukci a nakonec zmar. Bez síly je život pouhým přežíváním. Mihotavým světélkem.

reklama

Síla je vědění a napojení na sebe sama a smír se sebou. Silní lidé v těžkých životných chvílích stojí za svým a dokážou si svou sílu ochránit.

Její nedostatek se zase projevuje závislostí na druhých. Závislostí na jejich přítomnosti. Závislostí na jejich mínění. Bohužel ale i třeba závislostí na omamných látkách. Závislostí na jídle. Závislostí na alkoholu, hazardních hrách. Stejně tak potřebou druhé kontrolovat a ovládat.

Lidé bez síly mají velké duševní bolesti, nízké sebevědomí, snahu druhé energeticky vysávat. Když člověk nemá dostatek vlastní síly, potřebuje ji čerpat z druhých. Ti to ale na nevědomé úrovni vnímají jako disharmonii a dříve nebo později se onomu „upírovi“ začnou vyhýbat. Slabý člověk se bude snažit si druhé kupovat a očekávat za svou přízeň a dary nějakou náhradu či kompenzaci. Pokud se jí nedočká, začne vyvíjet tlak na okolí. A někdy i pomocí citového vydírání nebo pomluv.

Silný člověk dává a nic za to nechce. K opravdovým osobnostem ostatní přicházejí proto, že vyzařují přirozenou autoritu, sílu a ostatním je v jejich přítomnosti dobře. Na druhou stranu – není na světě člověk ten, který by se zavděčil všem. Silná osobnost to ví, dokáže respektovat druhé a jejich potřeby – pokud jí to ovšem neubližuje. Sebejistý člověk se dovede bránit. Je těžko manipulovatelný. Techniky manipulátorů prohlédne hned a ty se potom naprosto míjejí účinky. Intuice mu jasně dává varovné signály.

Co tvoří osud?

Jsou to 3 věci: vůle, vnuknutí a karma.

Možná si kladete otázku, zda je život daný. Odpověď je, že každá duše si plánuje.
Silný člověk dokáže realizovat své vize, přání a touhy. Vidí je před sebou a dokáže na základě synchronicity přitáhnout energie síly i neviditelné energie dané oblasti. Když se toto všechno spojí, nelze nedosáhnout úspěchu. Vnuknutí, která silní lidé mají, přecházejí ve vize. Vůle je pomáhá realizovat. Karma dává tempo realizace. Když je vize napojená na intuici, přichází inspirace shůry. Ten, kdo se nedá od svých snů odradit, mívá šťastný, naplněný život. Intuice jej vede.

Ke všemu je třeba síla

Ale vracíme se k začátku. K tomu všemu je potřeba síla. Síla je něco, co okysličuje život. Bez síly může realizace našich plánů, vizí a přání pokulhávat. Se silou je větší napojení na energie okolo nás. Síla vůle pomáhá prorážet překážky. Lidé se silnou vůlí k sobě často bývají přísnější než ti druzí. Nicméně dokážou v jednom životě zvládnout více úkolů i práce a štěstí nacházejí snáze než ti ostatní.

Přirozený dar

Někdo má přirozený dar. Co to je? Může to být talent skryté vzpomínky. Schopnost vybavit si prastaré prožitky a vědění, znalosti z minulých životů, čili i zmiňovaná karma. Někdy člověk musí překonat energetické bloky, škraloupy a pochopit, jak energie fungují. To lze nejlépe vlastním poznáním. Duše člověka cítí, co je pro něj nejlepší. Člověk má svobodnou vůli a může ji posilovat. Existují cvičení, která umí dodat příliv energie a síly. Tato cvičení se předávají z mistrů na žáky. Kdo je připraven, učitele si najde. Přeji mnoho síly a zdaru.

Autor: Helen Stanku

Helen Stanku
Autor: archiv Helen Stanku

reklama

Související témata: vnitřní síla , duše , karma , osud , osobnost

reklama

Přečtěte si také

reklama