Celebrity

19. listopadu 2023 11:20

Eliška Reiglová

Barbora Strýcová je těhotná. Víňa bude velký brácha, napsala k fotce s bříškem

Legendární tenistka Barbora Strýcová (37) se na sociálních sítích pochlubila fanouškům radostnou novinkou. Z dovolené v Dubaji oznámila, že čeká miminko. Pochlubila se snímkem z pláže, na němž si hraje se synem na pláži a ve dvoudílných plavkách ukazuje rostoucí bříško. Gratulace se tenisové hvězdě jen hrnou.

Barbora Strýcová patří bezpochyby k našim nejlepším tenistkám. Před časem ale kariéru profesionální sportovkyně pověsila na hřebík, protože se chtěla co nejvíce věnovat synovi a roli maminky. Radost z mateřství se jí už brzy zdvojnásobí, na sociálních sítích totiž odhalila, že čeká miminko.

„Víňa bude velký brácha,“ napsala k fotografii z pláže, na níž si s dvouletým synkem hraje v písku, přičemž dává na odiv těhotenské bříško. Gratulace od fanoušků, kolegů i slavných přátel se jí během chvíle začaly jen hrnout.

Prvorozený Vincent je roztomilé kvítko a sourozenec mu určitě udělá radost. „Není to tak úplně dítko, které by posedělo v koutě, spíš naopak. Je hodně živý, po mně i po příteli. Jak už jsem ale říkala, má rád lidi a pozornost, takže jsem na to zvědavá. Doufám, že se to trošku umírní, až bude velký,“ řekla Strýcová v minulosti.

Miminko si přála

To, že se legendární tenistka bude chtít stát dvojnásobnou maminkou, nebylo žádným tajemstvím. Koneckonců už před více než rokem v rozhovoru pro pořad Showtime prozradila, že druhé miminko by si moc přála.

„Chtěla bych ještě jedno miminko. Určitě nechci, aby byl Vincent sám, takže to plánuju,“ přiznala Barbora s tím, že být matkou není vždy tak úplně procházka růžovou zahradou. „Je to blázinec, ale nádherný blázinec. Takže bych chtěla mít takové blázny dva,“ dodala s humorem.

Rozhovor s Barborou Strýcovou o ženství a inspiraci:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 12. 2023

V průběhu dne se situace bude vyvíjet ve váš prospěch. Atmosféru ovládne lehkovážná a citlivá energie. Bude pro vás snazší být sami sebou. Zvýrazní se vaše milující a pečující vlastnosti. Možná budete mít chuť nakoupit potraviny a uvařit sobě i ostatním skvělé jídlo. Rádi otevřete svůj domov a nabídnete svou pohostinnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.