Jakub Vágner přiznal: Máma to se mnou vzdala. Myslela si, že už dítě mít nebudu

Jakub Vágner jako VIP host v pořadu Inkognito

Jakub Vágner se nedávno stal otcem. V dubnu se mu narodila dcera Kaya, kterou má s manželkou a rovněž rybářkou Claudií. Jak se na příchod vnučky těšili jeho rodiče a kde s rodinou bude žít?

Chvíli neposedí a stále někde rybaří či natáčí dobrodružné dokumenty. Jakuba Vágnera, syna hudebního producenta a skladatele Karla Vágnera, který nedávno oslavil 80. narozeniny, si jako otce, který bude chodit večer po práci domů, asi uměl představit málokdo. Nyní je ale již pár týdnů tátou, a tak nastává otázka, kde se společně s německou manželkou Claudií a jejich dcerou Kayou usadí. „Můj domov vždy byl, je a bude na území České republiky. Mám to tu rád a nechci to měnit. Má žena to na Katlově miluje a myslím si, že naší dceři se tam bude líbit,“ prozradil webu Prima Ženy novopečený tatínek Jakub Vágner plány do budoucna. Kdo to neví, Katlov je jeho vlastní jezero nedaleko Kutné Hory a zároveň vyhlášený ráj rybářů vyznávajících myšlenku „chyť a pusť“.

Rodinné přípravy na miminko Jakuba Vágnera

V době, kdy Jakub Vágner účinkoval v pořadu Inkognito jako VIP host, nebyla ještě jeho Kaya na světě. Na svého prvního potomka se oba rodiče moc těšili, podle nejznámějšího rybáře v Česku byl ale v jeho okolí přece jen někdo, kdo se možná těšil o trochu více.

„Myslím, že tatínek se těší, ale celoživotně se řídil heslem, že své vnuky si dělá sám. Takže kolem sebe těch dětí má doopravdy hodně. Maminka se těší strašně moc, protože to se mnou už začala vzdávat. Asi byla přesvědčená, že já už dítě mít nikdy nebudu. Takže teď se těší a pořád mi to říká. Mám někdy pocit, že se těší více než já,“ řekl Jakub Vágner.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.