Celebrity

18. května 2023 11:41

Eliška Reiglová

Celá Alenka Schillerová, poslechla si Brodská o novém účesu. Vlasy si zase ztmavila

Tereza Brodská (55) je oblíbenou herečkou, která nemá zrovna ve zvyku jakkoliv měnit svůj styl. Tmavé vlasy k ní patří, proto byl leckdo překvapený, když na Instagram přidala fotografii, na níž má účes o mnoho světlejší než obvykle. Komplimenty se jí jen hrnuly, přišel ale i jeden dobře míněný, který ji zrovna nepotěšil a je tak zpět u původní barvy.

Tereza Brodská už léta vypadá stejně. Tmavé polodlouhé vlasy k ní zkrátka patří, možná i proto u ní výraznější změnu nikdo neočekával. Herečka se ale na sociálních sítích pochlubila fotografií, na níž měla evidentně o mnoho světlejší kadeře než obvykle. Nový odstín jí velmi slušel a poklony jí skládali nejen kolegové, ale i fanoušci.

Pro herečku šlo o velkou odchylku od jejího normálu, lidé jí ovšem psali, že tato proměna jí velmi sedne a někteří se dokonce zmínili ve smyslu, že ji úplně rozzářila. Jeden z komplimentů, který přišel Brodské do zpráv, ji však příliš nepotěšil.

„Teď mně jedna paní napsala: ‚Vy jste celá Alenka Schillerová z ANO!' Tak to, milá paní, nebyl úplně můj záměr,“ napsala do komentářů pod svůj snímek sama Tereza Brodská, co jí přišlo od jedné z fanynek. Může být tato poznámka důvodem, který přiměl hvězdu seriálu ZOO k návratu k tmavým vlasům?

„Omlouvám se všem, co fandili blond barvě. Ale takhle jsem to já! A děkuji všem za vaše názory,“ napsala Tereza Brodská na Instagram do stories, kam přidala snímek, na němž se vrátila k tak tmavé barvě, na jakou jsou u ní lidé zvyklí.

Tereza Brodská v 7 pádech Honzy Dědka:

Sdílejte článek
Štítky vlasy Instagram styl Alena Schillerová účes Tereza Brodská

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.