zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

30 otázek pro rádiovou legendu Miloše Pokorného: Jakou má důležitou funkci, že se ho snaží uplácet?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zuzana Ostrá, foto: FTV Prima , Vydáno: 14.10.2021
Nezaměnitelný hlas českého éteru, člen rozpadlého, avšak legendárního hudebního dua Těžkej Pokondr, tvář televizní zábavy i osvětové kampaně Movember. To je Miloš Pokorný. Všichni ho jistě znáte, ale co o něm všechno (ne)víte? Poslechněte si jeho odpovědi na 30 otázek na život i na práci.

reklama

Miloš Pokorný se moderování v rádiu věnuje již dlouhých třicet let. Není to tak dávno, co ho herec Jakub Prachař označil za nestora televizní i rádiové zábavy. Stalo se to v během natáčení show Máme rádi Česko, v níž byl Pokorný jedním z hostů.

Miloš Pokorný v show Inkognito.
Autor: FTV Prima/ Inkognito Miloš Pokorný v show Inkognito.

Právě ono označení „nestor“ se Milošovi zalíbilo natolik, že si ho chtěl dát na domovní zvonek. Tehdy se moderátor show Libor Bouček autora výrazu Jakuba zeptal, co takový nestor dělá? „Ten už má všechno hotový, ten už nemusí nic, ten už všechno dokázal. Už jen čeká, kdo mu zavolá, aby zase zanestořil,“ definoval Prachař a Bouček obratně využil přítomnosti nestora ve studiu a rovnou si ověřil, co by měl takový dobrý český moderátor mít.

Co je důležité pro práci moderátora?

„Mělo by ho bavit se bavit s lidma a neměl by mít nějaký zásadní logopedický vady. I když si myslím, že dneska, co takhle vidím, to vůbec nevadí, stačí bejt hezky vysekanej a ono to půjde,“ vidí to jednoznačně ostřílený moderátor, kterého věrní posluchači rádia pamatují například jako alterego „Mišel Gošé“. Je toho ale ještě mnohem více, čemu se Miloš Pokorný věnuje přinejmenším se stejným zaujetím, jaké má k práci v rádiu.  Poslechněte si celý rozhovor s ním na videu hned v úvodu článku. 

Momentálně Miloše můžete pravidelně sledovat v pozici panelisty, který po boku Jakuba Prachaře, Petry Nesvačilové a Ondřeje Gregor Brzobohatého hádá profese jiných ve čtvrtečním pořadu Inkognito ve 21:35 na Primě.

Herec Vladimír Polívka

30 otázek na tělo pro Vladimíra Polívku. Co nejdrsnějšího herci řekla fanynka?

reklama

Související témata: Inkognito , Miloš Pokorný , Těžkej Pokondr , Zábavná show Inkognito online , otázky na tělo , Prima pauza , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama