Celebrity

6. října 2021 05:50

Žaneta Dernerová

Superman z Prahy a nešika rozbrečeli porotu v talentové soutěži

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (5) – Wolf Brothers

Předvést báječné akrobatické číslo sice není nic lehkého, ale v talentové soutěži jsme již pár takových jedinců viděli. Když k tomu ale přidáte humor a celé vystoupení postavíte na vtipné historce o svalnatém Supermanovi a nešikovném asistentovi, je o zábavu postaráno. Porotci show slzeli smíchy. Podívejte se na celou nezapomenutelnou scénu.

Když na pódium před porotu show Česko Slovensko má talent vstoupil David Wolf, vzbudil pozornost už jen svým vzhledem. Jak poznamenal Jaro Slávik, vypadá totiž jako z nějakého hollywoodského filmu. Nagelovanými ulíznutými vlasy, namalovaným knírkem a kostýmem s pláštěm připomíná někoho mezi Supermanem a cirkusovým vzpěračem.

Jakmile čtyřicetiletý David prozradí, že přišel předvést vzdušnou akrobacii na hrazdě, porotkyně Diana Mórová jen natěšeně vydechne. To nedá Jakubovi Prachařovi, aby na Dianin obdivuhodný povzdech nezareagoval. Zahraje si na věštce, vytáhne z pod stolu imaginární kouli a začne přehrávat budoucí Dianinu reakci: „To je neuvěřitelné, jaká v tom byla lehkost a přitom takové soustředění. A ta práce za tím obrovská… Nádherné!“ má Jakub jasno o jejím nadcházejícím hodnocení.

Duo Wolf Brothers chrlí jednu vtipnou scénku za druhou

Superman z Prahy zahájí svoje vystoupení laškovnými pohyby prsních svalů a vzápětí si obejde kolečko jako při potlesku v manéži. Pak odhodí plášť a čeká, až k němu přiběhne asistent a vezme si ho od něho. Diana to komentuje: „On je i vtipný,“ a už se směje.

Pak stojí v supermanovské pozici s nataženou rukou vzhůru a čeká, až k němu sjede hrazda. Jenže ta nesjede. Znovu se tedy projde kolem dokola, aby odvedl pozornost od nepovedené akce, a tím už porotu totálně rozbourá. Společně s asistentem rozjíždí kolotoč jedné vtipné scénky za druhou.

Hra na hlavní akrobatickou hvězdu a nemotorného asistenta v tričku Česko Slovensko má talent je ústředním tématem celého vystoupení, které spolu s perfektními akrobatickými kousky vytváří skvělou podívanou, u které se řežou smíchy nejen porotci.

Porota ocenila precizní a zároveň humorné akrobatické číslo

Po představení se dvojice dočkala zaslouženého potlesku vestoje. „To je prostě skvělý. Je vidět, že přišel někdo, kdo o tom nějak přemýšlí, kdo tomu rozumí. Něco umí a pak to ještě takhle krásně záměrně povýší,“ chválí oba muže Jakub Prachař, který se smál snad nejvíce z celé poroty a během castingů sám vytvořil se zmatenou soutěžící duo připomínající Pata a Mata.

Marta Jandová přizná, že občas v ní dřímá skrytá blondýna a zprvu si skutečně myslela, že nemotorný muž je jen asistent pracující pro Česko Slovensko má talent. O to víc ji ale celé vystoupení pobavilo. Diana jen doplní, že humor, a zvlášť takový, aby se líbil všem, se dělá jen velmi těžko. Oni ho ale ještě povýšili a přidali ke skvělému artistickému číslu. Věštba Jakuba Prachaře tak nebyla úplně doslovná, ale s Dianiným obdivem se trefil dokonale.

Na celé vystoupení Wolf Brothers, kteří jsou skutečně bratři, přestože jeden je vysoký svalovec a druhý připomíná spíše třasořitku, se podívejte v archivu na iPrima.cz.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.