Celebrity

3. listopadu 2021 12:30

Petra Kloidová

Alice Bendová: Instagram je moje nová práce. Prozradila, čeho nejvíc lituje

Show Jana Krause (34) - Alice Bendová

Nikdy si o sobě nemyslela, že je krásná, ačkoliv jí scenáristé dávali role sexy milenek. Jak ale říká, svůj vzhled uměla dobře prodat. O Instagramu tvrdí, že je to její nová práce, s kterou se dají dělat úžasné věci. Alice Bendová v rozhovoru prozradila, že je za každou chybu v kariéře ráda.

  • Udělala jste v kariéře nějakou chybu, které jste litovala?

Měla jsem kdysi možnost odletět do exotického ráje a fotit tam nějaký katalog plavek. Je to strašně let nazpět, ale pak mě hrozně dlouho mrzelo, že jsem to neudělala. Ne kvůli kariéře, z toho by stejně nic nebylo, ale kvůli tomu, že jsem tam mohla být deset dní zadarmo a mohla jsem si to užít. Ty kroky, které dělám, mě vždy někam zavedou. A vždy mě zavedou někam, kde jsem si vůbec nemyslela, že bych mohla být. Za každý svůj krok jsem někdy ráda, jindy ne, ale jsou to moje kroky a moje rozhodnutí, tak to má prostě být.

  • Trochu jste mi nahrála na další otázku. Vadilo vám někdy v práci to, že jste krásná? Krásné herečky to mají někdy těžší…

Nikdy mi nevadila krása! Věřte mi, že když ráno vstanu, tak se opravdu krásná necítím. Včera mi bylo osmačtyřicet, to už je prostě o něčem úplně jiném. Je to o tom, jak se člověk cítí. Krásná jsem se nikdy necítila, ani nemám pocit, že ve filmech nebo kdekoliv, kde jsem se objevila, že bych byla nějak výrazně krásná. To tedy vím o holkách, které jsou opravdu krásné. Ale uměla jsem to prodat!

  • Jaký vztah máte k bulváru? Ten o vašem vzhledu píše poměrně často…

Já s bulvárem vycházím, myslím si, že se k nim chovám velmi slušně. Stejně tak se bulvár na oplátku chová slušně ke mně. Pokud někdo napíše něco, co se mi nelíbí, tak se tvrdě ozvu a jdu po té věci. Kdysi dávno se mi to stalo, takže v tomto případě jsem nepříjemná a klidně bych to hnala i k soudu. Nikdy to tak daleko nedošlo, aby se to muselo stát, ale myslím si, že se vzájemně tolerujeme.

  • Sice tvrdíte, že si nepřipadáte krásná, ale scenáristé vám stále rádi píšou role, kde se musíte tak trochu odhalovat.

Už ne. Už mi je nepíšou, pozor! Dřív jsem hrála milenky, když se teď poštěstí, tak hraji starou milenku nebo zhrzenou manželku, podváděnou tou mladou a krásnou milenkou. Už to takhle prostě není, protože by to bylo nepřirozené. Ale já za ty role byla ráda, protože byly výrazné a díky tomu dělám práci, kterou dělám. Jsem vděčná za to, do jakých rolí jsem byla obsazována.

  • Co byste řekla na to, kdyby se dcera rozhodla, že půjde do modelingu nebo herectví?

Ať se moje děti rozhodnou pro cokoliv, co budou chtít dělat, ať to dělají. Rozhodně mé dceři neřeknu, tohle dělat nemůžeš, to si nepřeji. Děti do ničeho netlačím, nechci, aby ze mě cítily tlak, že já teď chci, aby dělaly tohle. Proto se moje děti na veřejnosti nikdy neobjevují, protože to nechávám na nich. Jestli bude chtít Ála někdy hrát, tak řeknu ano. Teď to však tak není.

  • Máte úspěšný Instagram, sleduje vás 182 tisíc lidí. Baví vás to?

Baví mě to! Je to prostě moje nová práce. Za prvé, je to práce s lidmi, to je úplně definitivní. Člověk se tomu musí věnovat, a pokud vám tam někdo napíše komentář, tak cítím povinnost zareagovat. Nemusím reagovat hned, ale když si děti jdou lehnout nebo jsou ve škole. Ty lidi si zaslouží, abych jim to minimálně olajkovala. Snažím se komunikovat i v directech. Je to úžasná věc nejen proto, že tím můžete vydělat peníze, ale je to úžasné i v tom, že můžete pomoct. Pomáhám nemocným dětem nebo opuštěným psům. Přes sociální sítě se dá udělat hodně věcí.

V úterním Show Jana Krause uvidíte nejen Alici Bendovou, ale i Lukáše Pavláska či kuchaře Michala Pavalu. Sledujte Primu ve 21:35.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.