Anna K. se pochlubila pohledným bratrem. Je jenom můj, brání ho

Zpěvačka Anna K. dostala od života taky slušně naloženo! Dvakrát překonala rakovinu prsu. Na zdravotní problémy má však jeden všelék. Jste to vy, fanoušci na koncertech. Tam ji naposledy přišla podpořit i rodina. Sestra a pohledný bratr, který je však podle Anny K. zadaný.

Anna K. v pořadu Showtime prozradila, že koncertování ji nabíjí pozitivní energií: „Každý ten koncert od začátku, kdy jsme začali hrát po té dlouhé době, je pro mě strašně emotivní. Dokonce v Brně na Špilberku jsem se rozbulela hned při druhý písničce. Fakt jsem byla dojatá, že tam ti lidi stojí, že nesedí u počítače a nekoukají na mě na YouTube, že se to stalo.“

Zpěvačku dojímají i věrní fanoušci, kteří ji podporují, jak jen mohou: „Většinou dostávám od skalních fanynek dárky pro mého psa Gastonka. Dostávám andělíčky pro štěstí a zdraví, různé náramečky a kytky občas. Hodně mi lidé přejí zdraví,“ svěřila se.

Anna K. podstoupila léčbu rakoviny prsu hned dvakrát. V obou případech svůj boj se zákeřnou nemocí vyhrála. Přestože ji během druhé léčby vyčerpávaly chemoterapie, nepřestávala koncertovat a aktivně podporovat prevenci rakoviny prsu.

Jak se teď cítí? „Dobře, jenom jsem trošku unavenější, jak jsme hodně hráli. Chytla jsem nějakou bakterii, tak jsem byla na suché rýži,“ přiznala. Pauzu od koncertování si ale nedá. „Paní doktorka říkala: ‚Tak si odpočiňte a zrušte koncert.‘ Já jsem nikdy nezrušila žádný koncert, i kdybych tam měla jít po čtyřech, tahle energie to všechno rozpustí, každý problém je najednou menší a není tak damatický. To je pro mě živá voda,“ vysvětlila zpěvačka, která teď jede letní turné. Teď ve ve středu ji můžete vidět třeba ve Velké Bystřici u Olomouce. A co dělá Anna K. po koncertě, když je nabitá energií? Přece nemůžeš jít spát... „Jsem už docela disciplinovaná, nejsem už dvacetiletý pankáč. Mám tady bráchu, ségru, dám si pivko,“ uvedla po pražském koncertu. Redaktorka upozornila na pohledného bratra Anny K. a hned se zeptala, zda je volný. „Není, ten je můj. Můj bráha je jenom můj,“ řekla se smíchem.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.