Celebrity

12. prosince 2021 06:01

Gabriela Kolinová

Berenika Kohoutová: S manželem jsem se seznámila díky tečkám. Jaké teď nosí příjmení?

Pouhé tři tečky napsané do zprávy spustily vlnu štěstí Bereniky Kohoutové a jejího manžela Kryštofa Kubína. Zpěvačka v pořadu Showtime prozradila okolnosti jejich seznámení i to, proč si tak moc přála svatbu. A jaké teď vlastně nosí Berenika příjmení?

Vztah Bereniky Kohoutové a Kryštofa Kubína spustila jedna zpráva, která ovšem ani zprávou nebyla. Byly v ní jen tři tečky. „To bylo tak, že mi to spadlo do pošty, kterou člověk musí zkontrolovat, když toho člověka nemá přidaného mezi přáteli. A já jsem na to přišla až třeba po týdnu, že mi to napsal, tak jsem to nechala být,“ přiznala Berenika.

Zpěvačce to nedalo a po nějakém čase se na záhadnou zprávu podívala znovu. „Po dalším týdnu jsem si na to vzpomněla a vlastně jsem se teprve podívala na jeho profil. Zjistila jsem, že máme strašně moc společných známých a že je to dost hezký a sympatický kluk, podle všech fotek co měl na Facebooku,“ zavzpomínala v pořadu Showtime. „Začali jsme si psát. A psali jsme si, psali, až jsme spolu začali chodit,“ přiblížila začátky jejich vztahu.

Berenika Kohoutová: Svatbu jsem chtěla kvůli dceři

Teď už vychovávají téměř dvouletou dceru Lolu a lásku letos v září posvětili sňatkem. Svatbu se jim podařilo dokonale utajit. „Já jsem si na téhle svatbě dala docela dost záležet,“ přiznala Berenika, která ovšem řekla, že vztah povýšili o další level už tím, že se jim narodila dcera. Právě kvůli ní chtěla, aby s partnerem byli manželé. „Pro mě bylo docela důležitý, že se budu jmenovat stejně jako Lola, tedy budu mít stejné příjmení. Takže já se vlastně jmenuji Berenika Kubín Kohoutová a je to takový fajn pro všechny instituce do budoucna, že prostě Kubín -Kubínová je jasná dvojice a nemusíme nikomu nic vysvětlovat,“ objasnila zpěvačka, která je dcerou spisovatelky Ireny Obermannové. Samozřejmě k svatbě neměli jen tento praktický důvod. „Zdá se mi romantické být manželé,“ uznala Berenika.

Prvním manželem Bereniky Kohoutové byl filmový producent Pavel Čechák, exmanžel Tatiany Dykové. Chodili spolu od roku 2011, v roce 2016 se vzali. Manželství však trvalo pouhé dva roky. Manželství však trvalo pouhé dva roky. Krátce nato potkala svého osudového muže Kryštofa Kubína, se kterým má dceru Lolu.

Celou reportáž uvidíte v neděli ve 20:15 v pořadu Showtime magazín na CNN Prima News. Kromě Bereniky Kohoutové se můžete těšit na další VIP, třeba Terezu Maxovou, Daru Rolins, Barbaru Nesvatbovou nebo Štefana Margitu. Chybět nebude ani módní férovka s Nikol.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.