zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Irena Obermannová: Muži jsou idioti a pomalí troubové. Zfilmování knihy o Havlovi zvažuje

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Stella Novotná , Vydáno: 05.10.2021
Svůj ututlávaný vztah s Václavem Havlem popsala spisovatelka Irena Obermannová v kontroverzní publikaci Tajná kniha. Nyní potvrdila, že jedná o filmovém zpracování tohoto díla. Režie by se měl ujmout Robert Sedláček. S režiséry a muži obecně má ale Obermannová problém, podle ní jsou idioti a pomalí troubové.

reklama

Spisovatelka Irena Obermannová představila knižní novinku Babička, ale řeč přišla také na  filmové zpracování její Tajné knihy. V ní popsala svůj intimní vztah s bývalým prezidentem Václavem Havlem, kterého v knize označila jako Největšího Čecha. „Tajná kniha vyvolala malý velký skandál. Tehdy novináři vyzvonili, kdo tím Největším Čechem byl, nepopřela jsem to, protože to potvrdil Václav Havel,“ říká Obermannová v talkshow 7 pádů Honzy Dědka.

Moderátor na spisovatelku prásknul, že se na základě této knihy chystá i film, který by měl režírovat Robert Sedláček. „Ještě netuším, jestli z toho něco bude. Pokud by z toho vůbec něco mělo být, budu mít jedinou starost, aby to bylo dobré. A ještě jsem nenapsala ani slovo, nevím, jestli to vznikne. Neprozřetelně jsem ti to prozradila do telefonu – a už je to venku,“ komentuje Obermannová vyzrazení novinky trochu popudlivě.

Irena Obermannová v talkshow 7 pádů Honzy Dědka.
Autor: FTV Prima Irena Obermannová v talkshow 7 pádů Honzy Dědka.

Vůči mužům má Irena Obermannová vyhraněný názor. Proč točí moje věci?

Těžko říct, zda bude jedna z nejuznávanějších spisovatelek a scenáristek s výsledkem spokojená, obecně má totiž poměrně dost vyhraněný názor, co se mužů týče. „Neptej se mě, proč moje věci zfilmovávají muži. Prodám to České televizi, napíšu scénář, jsem celá šťastná, že to vzali, oni si to koupí a tím nad tím autor ztratí dohled. Netýká se to zdaleka jen mě,“ popisuje Obermannová své strasti a nejde pro ostré slovo daleko.

Bývalý prezident Václav Havel by oslavil 85. narozeniny.

Václav Havel by oslavil 85: Milenka, se kterou čekal dítě, popsala jejich vztah

„Ano, ve slušnějších televizích, ve slušných týmech, se na to autora ptají, ale už jsem i zažila, že mi bylo řečeno, že to musí natočit muž, aby to nebylo tak moc ženské,“ nebrala si servítky známá spisovatelka. „Trapné padesátky režíroval muž – a podle toho to dopadlo. Blbě,“ dodala Obermannová, podle níž jsou muži, zejména ve vztazích, idioti. „Pár mužů jsem ve svém životě potkala. V jedné knížce píšu, že jsou to pomalí troubové. Ve vztazích jste natvrdlí. Muži by měli být feministi, měli by chápat, že lidi jsou si rovni,“ netají se svým postojem.

Stejně otevřená je i ve svých textech. Její poslední kniha Babička není výjimkou. „V téhle knížce mluvím poměrně dost otevřeně o věcech, o kterých se v českých knížkách moc nedočteme. Myslím, že jsem skoro první, která přišla s otevřenou zpovědí nejen o sexu nás 50+,“ je přesvědčená Obermannová.

Pavel Landovský si života uměl užívat plnými doušky.

Pavel Landovský si ženy střídal s Václavem Havlem. Jak to měl s Libuší Šafránkovou?

reklama

Související témata: 7 pádů Honzy Dědka , 7 pádů Honzy Dědka , Irena Obermannová , Václav Havel , tajný vztah , filmové zpracování , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama