Celebrity

24. prosince 2021 05:46

Petra Kloidová

Boubelka z Lásky nebeské strašlivě zhubla! Jak teď vypadá?

Sympatická brunetka Martine McCutcheon z Lásky nebeské se do paměti diváků zapsala jako asistentka britského premiéra, kterého si zahrál Hugh Grant. Boubelka se však za osmnáct let od premiéry hodně změnila. Jak vypadá dnes?

Pohledné brunetce, která ve vánoční romantické komedii Láska nebeská popletla hlavu Hughu Grantovi, bylo tento rok pětačtyřicet let. Kromě herectví se Martine McCutcheon živí i jako úspěšná moderátorka nebo zpěvačka. Do povědomí diváků se dostala hlavně díky roli asistentky britského premiéra a nebeskému polibku ve filmu, bez kterého si už nedovedeme představit žádné Vánoce.

Hubnutí herečky vyvolalo obavy fanoušků

V době, kdy Martine natáčela Lásku nebeskou, měla typicky ženskou postavu. Tu dnes jako matka malého synka kvůli hubnutí ztratila, a pořádně tak všechny vyděsila. Na Instagramu zveřejnila fotky, na kterých je podle svých fanoušků až příliš štíhlá. Hubnutí se podepsalo i na její tváři. Lidé o ni začali mít strach, a dokonce ji prosí, aby vyhledala odbornou pomoc. Na sociálních sítích herečka sdílí samé pozitivní fotografie, na nichž je celá zahalená. Tak velký úbytek váhy však nezakamufluje ani vrstva oblečení.

Pohledná maminka se prý snaží udržet v kondici už několik let. V jednom z rozhovorů pro britská média dokonce přiznala, že chce zůstat štíhlá, jak jen to půjde. „Vypadá to lépe na kameře a vejdu se do velikosti, která je levnější pro kostyméry,“ prozradila.

Nikdy se nezavděčíte všem

Martine prožívá to, co většina hereček. Buď je pro veřejnost příliš baculatá, nebo naopak příliš hubená. „Nikdy si nevyberete, už jsem byla všechno,“ rozčilovala se nedávno například Jennifer Aniston. Ta v roce 1996 dokonce pro časopis Rolling Stone přiznala, že jí její herecký agent řekl, že role nedostává kvůli váze. Předtím, než získala roli v seriálu Přátelé, zhubla Aniston neuvěřitelných patnáct kilogramů.

Ani Martine McCutcheon takové komentáře namířené proti její postavě nevydýchává. „Lidé o mně mluvili, jako bych byla kus masa. Nechápu, že se to děje dodnes,“ uvedla herečka, která na sociálních sítích prozradila i to, že svůj vzhled vylepšuje botoxem.

ZDROJ: The Mirror

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.