zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Český Ken Robert Paulat šokoval: Mám jen jednu plastiku. V pubertě mě na ni poslala matka

Robert Paulat má za sebou jednu plastickou operaci
Autor: FTV Prima Robert Paulat má za sebou jednu plastickou operaci
Lenka Nováková , Vydáno: 17.06.2021
Majitel plastické chirurgie a bývalý model Robert Paulat se rozhodl stát otcem, ačkoliv mu k dítěti chybí partnerka. Paulat boří stereotypy o rodičovství, ale i o českém Kenovi. Mnoho lidí si myslí, že má za sebou několik plastických operací, to on ale odmítá.

reklama

Robert Paulat je známý pod přezdívkou český Ken a může tak připomínat případy z ciziny, kdy se muži a ženy snaží za každou cenu přiblížit estetice panenky Barbie a Kenovi. Když se ale zeptáte Roberta na to, kolik za sebou má plastických operací, překvapí. „To je jedna z věcí, kterou si vymysleli bulvární novináři. Mám za sebou jen jednu plastickou operaci, což je můj nos. Jsem přirozený Ken,“ směje se Paulat a vysvětluje, že ho maminka v sedmnácti letech poslala na operaci nosu, protože chtěla mít hezké děti. Sám ale přiznává, že dochází na neinvazivní zákroky, kam se estetická medicína momentálně masivně ubírá.

Robert Paulat jako český Ken přivítal v Praze toho světového.
Autor: profimedia Robert Paulat jako český Ken přivítal v Praze toho světového.

Kena přitahují přírodní ženy a muži

Ačkoliv vlastní kliniku plastické chirurgie, plastickým operacím sám nepodlehl a přitahují ho naopak přírodní typy mužů nebo žen. „Obdivuju ženy, muže, krásu. Ale nemám rád dokonalost, takže kdyby můj parter nebo partnerka měli plastiku, tak by se mi to nelíbilo,“ říká. „Nejhorší je, že se lidé nechají plastikou totálně zmanipulovat, pak už je to nemoc a ti lidé se nevidí. A je právě úžasné, že jsem si pořídil tu kliniku, protože vidím ty odstrašující příklady,“ popisuje a jedním dechem dodává, že plastická chirurgie je jeho život. V době pandemie prý měli plno, protože lidé nemohli sportovat a začali tloustnout, celý rok 2020 tak odsávali tuk při liposukci.

Robert Paulat v pořadu Show Jana Krause
Autor: FTV Prima Robert Paulat v pořadu Show Jana Krause

Náhradní rodičovství a nová role otce

Roberta Paulata během dvou měsíců čeká velká životní změna. Stane se otcem, aniž by k dítěti měl partnerku. Paulat využil alternativní cestu, takzvané náhradní rodičovství. Náhradní matka, s kterou celé těhotenství prožívá, mu porodí potomka, po kterém toužil už od osmnácti let. Vajíčka patří dárkyni, miminko odnosí jiná žena, která je kamarádkou Roberta a bude v životě dítěte figurovat jako teta.

Paulat přiznává, že toužil po rodině už od osmnácti let. Žena, s kterou plánoval rodinu, zemřela. „Klárka mi umřela na rakovinu a bylo mi dvacet. Skončil jsem skoro na psychiatrii. Plánovali jsme děti a já chtěl dítě, ale ne s každým,“ vzpomíná Paulat. Český Ken je na roli otce vyzbrojen nejen nastudovanými knihami o rodičovství, ale bude mu pomáhat i vlastní maminka a chůva, která s nimi bude bydlet v domě. „I tak ale chci být tátou na plný úvazek, počítám, že budu šest měsíců doma,“ plánuje Paulat.

Anna Slováčková v pořadu 7. pádů Honzy Dědka

Anna Slováčková vyhrála nad rakovinou. Svého tátu poslala do patřičných mezí

reklama

Související témata: Robert Paulat , plastika , dítě , Show Jana Krause

reklama

Přečtěte si také

reklama