Celebrity

17. června 2021 05:55

Petra Kloidová

Český Ken Robert Paulat šokoval: Mám jen jednu plastiku. V pubertě mě na ni poslala matka

Majitel plastické chirurgie a bývalý model Robert Paulat se rozhodl stát otcem, ačkoliv mu k dítěti chybí partnerka. Paulat boří stereotypy o rodičovství, ale i o českém Kenovi. Mnoho lidí si myslí, že má za sebou několik plastických operací, to on ale odmítá.

Robert Paulat je známý pod přezdívkou český Ken a může tak připomínat případy z ciziny, kdy se muži a ženy snaží za každou cenu přiblížit estetice panenky Barbie a Kenovi. Když se ale zeptáte Roberta na to, kolik za sebou má plastických operací, překvapí. „To je jedna z věcí, kterou si vymysleli bulvární novináři. Mám za sebou jen jednu plastickou operaci, což je můj nos. Jsem přirozený Ken,“ směje se Paulat a vysvětluje, že ho maminka v sedmnácti letech poslala na operaci nosu, protože chtěla mít hezké děti. Sám ale přiznává, že dochází na neinvazivní zákroky, kam se estetická medicína momentálně masivně ubírá.

Kena přitahují přírodní ženy a muži

Ačkoliv vlastní kliniku plastické chirurgie, plastickým operacím sám nepodlehl a přitahují ho naopak přírodní typy mužů nebo žen. „Obdivuju ženy, muže, krásu. Ale nemám rád dokonalost, takže kdyby můj parter nebo partnerka měli plastiku, tak by se mi to nelíbilo,“ říká. „Nejhorší je, že se lidé nechají plastikou totálně zmanipulovat, pak už je to nemoc a ti lidé se nevidí. A je právě úžasné, že jsem si pořídil tu kliniku, protože vidím ty odstrašující příklady,“ popisuje a jedním dechem dodává, že plastická chirurgie je jeho život. V době pandemie prý měli plno, protože lidé nemohli sportovat a začali tloustnout, celý rok 2020 tak odsávali tuk při liposukci.

Náhradní rodičovství a nová role otce

Roberta Paulata během dvou měsíců čeká velká životní změna. Stane se otcem, aniž by k dítěti měl partnerku. Paulat využil alternativní cestu, takzvané náhradní rodičovství. Náhradní matka, s kterou celé těhotenství prožívá, mu porodí potomka, po kterém toužil už od osmnácti let. Vajíčka patří dárkyni, miminko odnosí jiná žena, která je kamarádkou Roberta a bude v životě dítěte figurovat jako teta.

Paulat přiznává, že toužil po rodině už od osmnácti let. Žena, s kterou plánoval rodinu, zemřela. „Klárka mi umřela na rakovinu a bylo mi dvacet. Skončil jsem skoro na psychiatrii. Plánovali jsme děti a já chtěl dítě, ale ne s každým,“ vzpomíná Paulat. Český Ken je na roli otce vyzbrojen nejen nastudovanými knihami o rodičovství, ale bude mu pomáhat i vlastní maminka a chůva, která s nimi bude bydlet v domě. „I tak ale chci být tátou na plný úvazek, počítám, že budu šest měsíců doma,“ plánuje Paulat.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.