Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Nejpodivnější části těla pod skalpely chirurgů

Botox, výplně vrásek a prsní implantáty už jsou v současnosti dost běžnou záležitostí a stále více lidí zvažuje i absolvuje některý ze zákroků plastické chirurgie provedený z čistě kosmetických důvodů. Ale jak se zdá, někteří jsou ochotni zajít mnohem dál, aby vylepšili vlastní vzhled.
Vydáno: 06.02.2018, Martina Hrušková
Požadavky na plastické operace jsou leckdy velmi...netradiční

Podle zdravotní sestry na plastické chirurgii a zakladatelky australské neziskové organizace Trusted Surgeons (důvěryhodní chirurgové) Nicole Montgomeryové roste poptávka i po některých dosti překvapivých zákrocích, jak napsal australský server whimn.com.au.

Přinášíme vám 6 typů plastických operacích, po kterých je v posledních letech zvýšená poptávka:

Vytvarování "pekáče buchet"

Jde vlastně o tradiční liposukci, kdy namísto pouhého odsátí tuku se odebraná hmota použije k vytvarování břišních svalů, které díky pevně vyrýsovaným šesti či osmi kostičkám, jsou obecně známé jako "pekáč buchet". Jde o pokročilou liposukční techniku a je čím dál tím oblíbenější především u mužů toužících po pevném, vypracovaném břiše, kterého se jim nedaří dosáhnout cvičením a posilováním.

Operace pupíku

Zdá se, že se svět z hlediska pupíku dělí na lidi, kteří ho mají schovaný uvnitř dolíčku, a ty, kterým jako vystouplý hrbolek trčí ven. Důvod úpravy je jednak estetický, ale může být i zdravotní - vystouplý pupík může být pupeční kýlou. Lékař může provést umbilikoplastiku a schovat pupík, kam patří.

Dolíčky ve tvářích

Po tomto minimálně invazivním zákroku nezůstávají žádné viditelné jizvy, protože řez se dělá z vnitřní strany tváří uvnitř úst. A samotný dolíček, který je obvykle viditelný jen při úsměvu, se vytvoří s pomocí malého stehu.

Transplantace řas

O transplantaci vlasů už zřejmě slyšel každý, ale nyní je možné nechat si transplantovat vlasové cibulky také na okraj víček, aby se zahustily řídnoucí řasy. Jak stárneme, řasy začnou řídnout a vypadávat. Transplantace vrátí očím mladistvý vzhled, ale má i odvrácenou stránku. Jde o transplantaci běžných cibulek vlasů, které stále rostou, takže je pak potřeba řasám dopřát pravidelný sestřih.

Špičasté uši

Jde přesně o to, co vás napadlo. Špičaté ucho vznikne tak, že se odebere malý výsek tkáně z horní části boltce a okraje se sešijí k sobě. Díky tomu vznikne vzhled uší, které proslavil pan Spock z kultovního seriálu Star Trek, a po něm také elfové ze ságy Pán prstenů.

Úprava čar v dlani

V Japonsku jsou lidé, kteří si nechávají chirurgicky upravovat čáry v dlani, protože věří, že tím změní svůj osud. Jestli je to možné nevíme, ale co si můžete ověřit hned teď je to, zda se k sobě s vaším partnerem hodíte podle astrologie - vyzkoušejte to v našem partnerském horoskopu.

Mohlo by vás dále zajímat z oblasti platických operací:

Článek

Přehnaná plastika je bohužel vidět na první pohled Foto:

Když se to s plastikou přežene: 4 zákroky, u kterých si dát pozor

Estetická medicína je na vzestupu a na plastické chirurgy a odborníky na krásu se obrací čím dál více žen a v poslední době i mužů. Ovšem s nejrůznějšími úpravami...
Uvažujete o vyhlazení vrásek nebo odstranění pigmentových skvrn?

5 zkrášlujících zákroků, které je ideální si dopřát během zimy

Plastiku v obličeji si dobře rozmyslete. Může vám úplně změnit výraz

„Nový“ nos, brada nebo uši. Udělá z vás plastika jiného člověka?

zdroj: čtk

Reklama
Článek je zařazen v: krása, plastika prsou, botox, plastická chirurgie, plastické operace, operace víček
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama