Celebrity

27. prosince 2021 05:16

Zuzana Schneidewind

Co dnes dělá Blažena Škopková z trilogie Slunce, seno...? Její dcera ulovila o 32 let staršího miliardáře!

Sedmero krkavců

Ta role byla pro Veroniku Kánskou životní. Dodnes ji lidé na ulici poznávají, pokřikují, kde má Vencu a chtějí se s ní fotit. Přestože toužila stát se herečkou, nebylo jí přáno a musela zvolit úplně jiný obor. Kde nakonec našla uplatnění? A jak vypadá její rodinný život?

Na podzim 2021 oslavila Veronika Kánská, představitelka Blaženy Škopkové z trilogie Slunce, seno... pětapadesáté narozeniny. Už odmalička chtěla být herečkou a obcházela nejrůznější konkurzy. Zúčastnila se i výběru do prvního filmu režiséra Zdeňka Trošky Bota jménem Melichar, kde dostala úkol předvést prostitutku z Václaváku. Zahrála ji přesvědčivě, ale vybrána nebyla. Troškovi nicméně utkvěla v paměti a když hledal někoho do role Blaženy Škopkové, vzpomněl si na ni. „Veronika byla naprosto skvělá, přirozená, bezprostřední, spontánní. Na to, že byla poprvé před kamerou, byla to její velká role, tak se toho zhostila opravdu výborně,“ pochvaloval si Zdeněk Troška.

Chtěla být herečkou, stala se knihovnicí

Kánská se díky této postavě stala v podstatě přes noc velkou hvězdou. V tu chvíli si myslela, že má vyhráno a stane se herečkou na plný úvazek. Realita ovšem byla jiná. „Zkoušela jsem to dvakrát na DAMU, ale nevzali mě. Tak jsem si řekla, že na to kašlu. Nejsem ambiciózní člověk,“ popsala své další snažení Veronika, která natočila celkem šest filmů. Za zmínku stojí ještě postava zdravotní sestry Lucie v hudebním filmu Discopříběh 2.

Místo vysněného herectví se tak musela uplatnit jinde. Prodávala zmrzlinu, pracovala v cestovní kanceláři, až ji to nakonec zaválo mezi knihy a stala se knihovnicí.

Na prvním místě ale pro ni vždycky byla rodina. Má dvě děti, dnes sedmnáctiletého syna Adama a sedmadvacetiletou dceru Annu-Marii, která si našla velmi slušnou partii. Už několik let randí s miliardářem a bývalým automobilovým závodníkem Richardem Chladem, který je o 32 let starší než ona. Veronice značný věkový rozdíl nevadí a drží jim palce.

„Hodně lidí vztah mladé holky a mého vrstevníka odsuzuje. Já říkám, že to je její a jeho život. Anička je dospělá a chytrá. Je to inženýrka, tak asi ví, co dělá. Asi jí to takto vyhovuje. Vždycky měla a chtěla starší partnery, protože se stejně starými kluky si nerozumí a nemá si s nimi co říct. Konečně našla partnera, se kterým je spokojená. Mají si o čem povídat, cestují a pořád spolu cvičí, což jí také vyhovuje. Takže mají v podstatě prima život. Na to si člověk zvykne. Když jsem přišla poprvé k Richardovi do baráku, říkala jsem si ´panebože, dům 60 plus 1 a level milion.´ Ale při dalších návštěvách už se mi to líbilo,“ prozradila v pořadu Limuzína na ÓČKO STAR.

Slavnou trilogii můžete zhlédnout mezi svátky na TV Prima. Slunce, seno, jahody v neděli 26. 12. ve 22:25, Slunce, seno a pár facek v pondělí 27. 12. ve 22:10. a Slunce, seno erotika v úterý 28. 12. ve 22:05 hod.

ZDROJ: ÓČKO STAR a archiv autora


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 9. 2023

Dnes se k vám mohou dostat pikantní, ale možná i nepěkné drby. Můžete pochybovat o motivech blízkého přítele. Prozkoumejte všechny tipy, které dostanete, a zjistěte si skutečná fakta, než je přijmete jako pravdu. Mnohé informace budou pravděpodobně mylné. Vaše představivost je na výši, a tak byste se mohli pokusit psát nebo kreslit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.