Celebrity

12. srpna 2021 17:00

Petra Kloidová

Další herečka ze Slunečné je oficiálně zamilovaná! Jejím přítelem je slavný seriálový synek

Lásky není nikdy dost a speciálně ne u herců. Zatímco Eva Burešová našla lásku už na začátku roku, její podobně staré kolegyně tak trochu tápaly. Denisa Nesvačilová přiznala, že je zase single. Bára Jánová, představitelka seriálové mrchy, odhalila, že už je oficiálně zadaná. Kdo je tím šťastným?

Mladá herečka Bára Jánová, kterou lidé poznali hlavně jako vypočítavou mrchu a sestru Týny ze Slunečné, je oficiálně zamilovaná. Její poslední partner se věnoval poezii, a ani nový přítel nemá k umění daleko, je to totiž její herecký kolega.

Novou láskou je herecký kolega, s kterým se dlouho míjela

Jánová chodí s představitelem syna slavného seriálového Čestmíra Mázla. Třicetiletý herec Ladislav Ondřej se s o rok starší Bárou Jánovou potkal poprvé na natáčení v Brně. „Je to paradoxní, sice máme spoustu společných známých, ale nikdy jsme se nepotkali osobně, dokonce i v té Ordinaci jsme se minuli. Takže poprvé jsme se viděli v Brně na natáčení, kdy jsme hráli manžele. Zkoušeli jsme to, až jsme to přezkoušeli,“ prozradili herci exkluzivně Super.cz.

Herečka ze Slunečné je známá tím, že chodí s mladšími partnery, ten poslední byl o osm let mladší, její nový přítel je pouze o rok. Dvojice prozradila, že spolu chodí zatím dva měsíce.

Bára Jánová a její lásky

Jedním z přítelů Báry Jánové byl například Jiří Mádl, s kterým randila několik let. „Rozešli jsme se, protože jsme měli na život každý jiný pohled. Už to nešlo skloubit dohromady, tak jsme si prostě řekli čau. Ale kamarádíme spolu dodneška. Ono vlastně nejde nemít rád Jirku,“ prozradila s úsměvem.

V blízkém kontaktu je i se svým posledním ex, básníkem Vítězslavem Bečkou, se kterým se po osmi měsících rozešli loni na podzim. „Víťu miluji za vše, co mi předal, co se mnou sdílel a co mě naučil. Je to velmi chytrý, hodný a vtipný kluk. Nebylo to lehké rozhodnutí, ale oba věříme, že bylo správné. Máme se rádi, rozchod proběhl v míru a pochopení. V některých věcech to nebylo úplně kompatibilní, což samozřejmě bolí a mrzí," prozradila Bára Jánová.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.