Dara Rolins se brání: Nejsem zlatokopka! Jako důkaz zveřejnila svůj majetek

Slovenská zpěvačka Dara Rolins je od oznámení vztahu s fotbalistou Pavlem Nedvědem v sedmém nebi. Zatímco sociální sítě plní zamilovanými fotkami, v komentářích se najdou škarohlídi, kteří jim lásku nepřejí.

Svou lásku k fotbalistovi Pavlu Nedvědovi tajila populární slovenská zpěvačka Dara Rolins půl roku. Jakmile však vyšla pravda najevo, pophvězda začala své věrné fanoušky na sociálních sítích zásobovat společnými zamilovanými fotkami. Ačkoli se dvojice těší hlavně z pozitivních reakcí, najdou se i tací, kteří jim přejí jen to nejhorší.

Slovenská diva ale po letech slávy moc dobře ví, jak s podobnými hejtry zatočit. Když se tedy pod jednou z posledních fotek objevil komentář s označením „Zlatokopka“, nenechala to Rolins jen tak. Člověka, který narážel na to, že je zpěvačka se slavným fotbalistou kvůli penězům, drsně setřela.

„Co prosím? Myslíte, že mi ten třípatrový dům, další v Emirátech, dvě auta v garáži a několik milionů na účtu někdo věnoval? To poslední, co jsem, je zlatokopka, Zdendo. To mi věř,“ napsala zpěvačka uživateli Zdeňkovi. Většina ze zarytých fanoušků Rolins za pohotovou a upřímnou reakci pochválila, někteří ji však nařkli z nechutného vychloubání.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.