Dara Rolins se brání: Nejsem zlatokopka! Jako důkaz zveřejnila svůj majetek

Slovenská zpěvačka Dara Rolins je od oznámení vztahu s fotbalistou Pavlem Nedvědem v sedmém nebi. Zatímco sociální sítě plní zamilovanými fotkami, v komentářích se najdou škarohlídi, kteří jim lásku nepřejí.

Svou lásku k fotbalistovi Pavlu Nedvědovi tajila populární slovenská zpěvačka Dara Rolins půl roku. Jakmile však vyšla pravda najevo, pophvězda začala své věrné fanoušky na sociálních sítích zásobovat společnými zamilovanými fotkami. Ačkoli se dvojice těší hlavně z pozitivních reakcí, najdou se i tací, kteří jim přejí jen to nejhorší.

Slovenská diva ale po letech slávy moc dobře ví, jak s podobnými hejtry zatočit. Když se tedy pod jednou z posledních fotek objevil komentář s označením „Zlatokopka“, nenechala to Rolins jen tak. Člověka, který narážel na to, že je zpěvačka se slavným fotbalistou kvůli penězům, drsně setřela.

„Co prosím? Myslíte, že mi ten třípatrový dům, další v Emirátech, dvě auta v garáži a několik milionů na účtu někdo věnoval? To poslední, co jsem, je zlatokopka, Zdendo. To mi věř,“ napsala zpěvačka uživateli Zdeňkovi. Většina ze zarytých fanoušků Rolins za pohotovou a upřímnou reakci pochválila, někteří ji však nařkli z nechutného vychloubání.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.