David Gránský bude tátou. Manželka ukázala bříško a snímek, který vtipně okomentovali!

Herec David Gránský, který nyní září v seriálu ZOO, je už dva a půl roku šťastně ženatý s optičkou Nikolou Gránskou. A nyní mají důvod k oslavě. Budou totiž tři. Gránský se radostnou zprávou pochlubil na svém Instagramu, kde k fotce připsal vtipný komentář: Očekáváme... že se brzo nevyspíme.

David Gránský na sociální síti zveřejnil dvě fotky, na jedné je on s Nikolou, která drží snímek z ultrazvuku, na druhé je manželky těhotenské bříško. „Hráč číslo 3 vstoupil do hry. Očekáváme….(že se brzy nevyspíme),“ připsal vtipně k příspěvku. Žádné další detaily neprozradil, tak není jisté, zda hráč bude chlapeček, nebo holčička.

David Gránský nedávno prozradil, že manželka Nikola je zároveň i jeho manažerkou, tedy stará se mu o termíny v diáři. „Je to moje kotva. Já jsem bohém a je fajn mít doma člověka, který má všech pět pohromadě,“ popsal v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Ženu, která ovládá i jeho diář si nemůže vynachválit. „Stará se mi o termíny, protože je zodpovědná. Ondra Brzobohatý mi před lety, když jsem se mu svěřil, že diář moc nezvládám a že se bojím, že na něco zapomenu nebo si dám dvě povinnosti na stejný čas, doporučil, abych si na to někoho našel,“ vysvětlil Gránský

Když ale s manželkou zjistili, kolik taková asistentka nebo asistent stojí, rozhodli se peníze ušetřit. „Moje žena řekla, že se o to radši bude starat sama a za ušetřené peníze pak někam pojedeme na dovolenou,“ dodal herec, kterého diváci znají například z Modrého kódu a Sestřiček. Loni také s Jasminou Alagič moderoval zábavnou show Česko Slovensko má talent. A nově ho mohou vídat v seriálu ZOO po boku Evy Burešové, Veroniky Freimanové nebo Štěpána Benoniho.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.