Celebrity

22. prosince 2021 05:45

Karolína Oehmová

David Gránský se odmítá vzdát rodinného štědrovečerního předkrmu. Co je na něm speciálního?

David Gránský o Vánocích

Herec David Gránský si Vánoce užívá a dodržuje s rodinou mnoho tradic. Jejich speciální štědrovečerní tabule je jednou z nich a David se jí nechce za žádnou cenu vzdát. Jak vypadá?

S vánočními dárky to má většina herců stejně, jejich pořízení nechávají na poslední chvíli. Ti důvtipnější zodpovědnost dokonce házejí na Ježíška. Naopak s tradicemi je na tom většina z nich dobře, stejně jako David Gránský. „Dodržujeme vlastně skoro všechny tradice. Máme rádi všechny druhy oslav a svátků a Vánoce k tomu nepochybně patří, takže samozřejmě rozkrajujeme jablko, lijeme olovo, dáváme šupinu pod talíř a dáváme talíř navíc pro kolemjdoucího,“ uvádí výčet tradic Gránský.

Není kolemjdoucí jako kolemjdoucí

Teď asi mnoho z vás zbystřilo a někteří budou chodit kolem domu Davida Gránského, aby byli také pozváni. Herec ale zdůrazňuje, že toto pozvání není pro každého kolemjdoucího. „Musí to být opodstatněné. Musí to být opravdu kolemjdoucí, který nikoho nemá, je venku sám na mrazu, takového samozřejmě rádi přijmeme,“ vysvětluje.

Manželka chce změnu. Gránský se ale předkrmu nevzdá

Štědrovečerní večeře je u Gránských celkem klasická. Až na předkrm. Ten pochází z Davidovy rodiny a jeho žena by ho ráda změnila. On o tom nechce ani slyšet. „Já se ho nechci vzdát, jsem na to odmalinka zvyklý,“ říká Gránský, který se ostýchá onen předkrm prozradit. Nakonec ale povolí. „Je tam vajíčko, vlašský salát, houbičky v kyselém nálevu, šunka a sýr. Je to prostě tradice a jsem na to zvyklý,“ směje se herec, kterého můžete vidět v novém seriálu ZOO už od 13. ledna na Primě!

Podobné články

Že má David Gránský rád tradice, je zřejmé. Jednu s rodinou dodržuje i na silvestra. „Máme takovou speciální tradici na silvestra, kdy si celá rodina zapálíme prskavku, jdeme ven, a dokud nezhasne, píšeme s ní do vzduchu nějaké přání na nadcházející rok,“ prozrazuje.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.