Celebrity

21. prosince 2021 05:30

Karolína Oehmová

Eva Burešová vaří na Vánoce speciální pokrm. Jak ho hodnotí Přemek Forejt?

Eva Burešová o Vánocích

Oblíbená herečka seriálu Slunečná se těší na nadcházející chvíle volna, které bude moct strávit s rodinou. Vánoční svátky ale zatím Evu Burešovou trochu stresují, jelikož ještě nemá nakoupené všechny dárky. S kým je letos oslaví a na čem si u ní pochutná přítel a šéfkuchař Přemek Forejt?

Eva Burešová dotočila seriál Slunečná a nyní se věnuje novému projektu, seriálu ZOO. Na ten se můžete těšit na Primě již od ledna. O vánočních svátcích se ale netočí, a tak si herečka může užít chvíle volna. „Budeme to slavit s rodinou. Vždy si říkám, jak ty vánoční dárky budu kupovat dopředu, protože to pak honím na poslední chvíli a mám stresy, a zase nemám vůbec nic. Mám nějaké nápady, začíná se mi plnit seznam,“ prozrazuje herečka a dodává, že se těší na volno a na to, že konečně chvíli nebude muset nastavovat budík na pátou ráno.

Sladká štědrovečerní polévka? Přemek Forejt už ochutnal

V dnešní době si hodně lidí štědrovečerní večeři upravuje podle vlastních chutí a nedrží se klasiky. Podobné je to i v rodině Evy Burešové, kde místo rybí polévky mají čočkovou. Musí být ale evidentně vynikající, jelikož ji pochválil i Evin přítel a známý šéfkuchař Přemek Forejt. „Kapra nemáme, myslím, že jen maminka si smaží kapra. Rybí polévku také nemáme, ale máme čočkovou polévku, velmi dobrou – sladkou se švestkami. I Přemek to ocenil, takže dobrý,“ pochvaluje si Burešová. Tradice sice nedodržují, ale chtějí si vymyslet nějaké vlastní, které budou ctít hlavně kvůli dětem.

Na silvestra s dětmi

S ohledem na děti Eva s Přemkem oželí také bujaré oslavy a budou na silvestra hlavně spolu s dětmi. Svátky pohromadě jsou totiž pro ně více než večírky. Předsevzetí si sice herečka dává, ale ne na konci kalendářního roku. Pro ni totiž rok začíná dnem jejích narozenin – a v tu dobu si také předsevzetí dává. Jaká, to už je tajemství. Co kdyby se jich nepodařilo dosáhnout, že?

Evu Burešovou můžete v novém roce vidět v dalších premiérových dílech seriálu Slunečná, ale také v hlavní roli zcela nového seriálu ZOO, který startuje už 13. ledna ve 20:15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.