zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

David Ondříček o manželství s Marthou Issovou: Občas hází věci, jednou mě polila pivem

David Ondříček a Martha Issová se nedávno vzali
Autor: profimedia David Ondříček a Martha Issová se nedávno vzali
Lenka Nováková , Vydáno: 03.09.2021
Režisér filmu Zátopek a jeho herecká múza Martha Issová letos na karlovarském filmovém festivalu přiznali, že se tajně vzali. Na vztahu Davida Ondříčka s herečkou je prý vidět, že Martha má kořeny v Sýrii. Pár se rozhodně nenudí.

reklama

Vztah režiséra kultovního filmu Samotáři s okatou herečkou nezačal ideálně, Martha Issová přebrala muže své sestřenici, herečce Kláře Issové. Ta prý takovou křivdu nemohla dlouho odpustit, ale nakonec se obě ženy usmířily a vycházejí spolu skvěle. Jak to vypadá, taková bolest měla smysl, David Ondříček má s Marthou Issovou dvě děti. Devítiletý František a tříletá Emílie se zúčastnili jejich nedávné svatby. Na oslavě se objevil i syn Ondříčka z předešlého vztahu.

Martha Issová a David Ondříček na červeném koberci ve Varech
Autor: profimedia Martha Issová a David Ondříček na červeném koberci ve Varech

Ondříček chce manželské problémy řešit evropsky, Issová syrsky

Soužití s Marthou Issovou popisuje režisér jako třaskavé. „Doma nejsem režisér. Rozhodně ne. Máme s Marthou třaskavý vztah, ale troufám si říct, že jenom z jedné strany. Marta má syrské kořeny, občas se pohádáme, občas po mně něco hodí. Jednou mě polila pivem a já jsem ji požádal, jestli bychom mohli problémy řešit trošku po evropsku. Martha má ale dobré srdce, jednou po mně hodila notýsek, ale řekla, že předtím z něj vyndala tužku, aby mi nevypíchla oko. I v afektu tam ta evropská část mozku je. Jinak se máme dobře,“ zhodnotil pobaveně Ondříček, který slaví úspěchy se svým nejnovějším filmem Zátopek.

Natáčení filmu Zátopek: Václav Neužil, David Ondříček a Martha Issová
Autor: profimedia Natáčení filmu Zátopek: Václav Neužil, David Ondříček a Martha Issová

Zátopka Ondříčkovi rozmlouval i Miloš Forman

David Ondříček pracoval na filmu Zátopek více jak deset let. Jeho scénáře prošly rukama samotné manželky Emila Zátopka, Dany. Ta se slavnostní premiéry bohužel nedožila. Legendární běžec režiséra fascinoval od dětství. „Když mi bylo osm nebo devět let, vyprávěl mi tatínek příběh o Zátopkovi z knížky Plná bedna šampaňského od Oty Pavla. Ta povídka se jmenuje Jak tenkrát běžel Zátopek. Mně se jako malému moc líbila. Od té doby je to můj hrdina,“ prozradil v 7 pádech Honzy Dědka. Kromě táty mu ale natáčení o Zátopkovi každý rozmlouval, dokonce i Miloš Forman.

„Film o Zátopkovi mi rozmlouval skoro každý. Miloš Forman říkal, že závod je ve skutečnosti vždycky zajímavější než ve filmu. Rozmlouval mi to, bohužel už mu výsledek nemůžu ukázat. Tátovi to téma přišlo dobrý, líbilo se mu. Radil mi i nějaké vizuální věci, jak by to zakončil a podobně,“ vzpomněl na svého otce, slavného kameramana Miroslava Ondříčka.

Láska Emila Zátopka k Daně

Emil Zátopek a jeho osudová láska: Udělal gesto, které Danu dostalo. Proč neměli děti?

reklama

Související témata: 7 pádů Honzy Dědka , Martha Issová , David Ondříček , Emil Zátopek , film , svatba

reklama

Přečtěte si také

reklama