Celebrity

13. května 2021 05:59

Gabriela Kolinová

Emma Smetana a Jordan Haj schytali kritiku: S Ariel zacházíte jak s králíkem

Moderátorka Emma Smetana a její partner Jordan Haj jsou už měsíc rodiči malé Ariel Avy. Se svou druhou dcerou se často chlubí na sociálních sítích. Ovšem po zveřejnění videa, kde tatínek dělá s kojencem legrácky, schytali ostrou kritiku. Měsíční holčičku prý tahají jako králíka. Lidé jim vyčítají, že se k tak malému miminku chovají jako ke kusu hadru. Sám Jordan Haj uznal, že to trochu přehnal: „Blbej fór,“ kaje se.

Moderátorka Emma Smetana se stala dvojnásobnou maminkou téměř přesně před měsícem. Porodila holčičku jménem Ariel Ava. Jako většina maminek aktivních na sociálních sítích se svými dvěma dcerami ráda pochlubí. A je to pochopitelné. Teď ale šlápla vedle.

O víkendu společně se svým mužem zveřejnili video z procházky, kde Jordan Haj drží malou Ariel za ramínka a simuluje s ní chůzi po chodníku. To nadzvedlo některé jejich sledující. Upozorňují, že holčičce je teprve měsíc a že takové zacházení není v pořádku: „Vždyť s ní zacházíte jako s mrtvým králíkem,“ píší rozhořčeně někteří lidé.

Na neobvyklé zacházení s kojencem upozornil i instagramový profil VIP bulvárek:

„Chudák malá. Ještě si ji hodí přes rameno jak pytel brambor,“ naráží někteří diskutující na závěr videa, kde si Jordan svou dceru položí na rameno. Podobně ji držel i na fotce z parku Kampa. Na tom by nebylo nic tak špatného, miminka se takhle nosí, aby si odříhla. Některým lidem se ale zdálo, že má holčičku jen tak ledabyle položenou „jako deku“ a málo ji jistí.

Byl to blbej fór, uznal Jordan Haj a video hned smazal

Mladí rodiče si asi uvědomili, že s rádobyvtipným videem trochu přestřelili. Oborníci totiž vůbec nedoporučují kojence i batolata posazovat, natož zvedat za ručičky či je nutit do chůze, jak se říká „na medvěda“. Radí respektovat jejich tempo.

A ví to i Jordan Haj: „Že to nevypadá ok, jsme si samozřejmě uvědomili,“ přiznal mladý tatínek. I proto video okamžitě smazal. Jenže to už se internetem šířili nenávistné komentáře. „Vlastně ty první reakce, i když tam to video bylo asi 3 minuty, byly absolutně legitimní a pochopitelný. Vypadá to děsivě a blbě... Fajn, beru, byl to blbej fór,“ uznal s tím, že to poslední, co by chtěli je děsit lidi ohrožováním vlastních dětí.

Zároveň si rýpl do hejtrů, kterých bylo asi opravdu hodně: „Je úplně zbytečný hysterickýmu internetovýmu davu vysvětlovat, že ji držím pevněji, než to vypadá, a že nejsem psychopat,“ uzavřel s tím, že zkušenosti s tatínkováním má už se starší Lennon Marlene, které jsou čtyři roky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.