Celebrity

22. května 2021 18:00

redakce Prima Zoom

Hvězda Slunečné, Eva Josefíková, je maminkou! Dcera dostala opravdu krásné jméno

Mladá herečka si porod zkusila nanečisto v oblíbeném seriálu Slunečná, kde její postava Denisy přivedla na svět malou holčičku. Maminkou se teď stala Eva Josefíková i v reálném životě. Se scenáristou Matějem Podzimkem se radují z dcery, která dostala opravdu krásné a netradiční jméno Lota.

Tatínkem malé Loty je scenárista Matěj Podzimek, který stojí například za scénářem k populárnímu snímku 3Bobule. O tom, že se mu a jeho partnerce Evě Josefíkové, narodila dcera, informoval na sociálních sítích.

Jednatřicetiletá Eva Josefíková prožívala těhotenství hned dvakrát, jednou doopravdy a potom také v seriálu Slunečná. V televizi ale k porodu došlo dříve. „Točilo se mi dobře. Byla to větší legrace, než to asi ve skutečnosti bude. Na Slunečné se nám narodila zdravá Hanička a největší zážitek pro mě byl, že jsem točila s tím malinkým miminkem,“ vzpomíná Eva Josefíková, která chtěla zahrát porod co nejrealističtěji.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.