Celebrity

2. února 2021 05:59

Oslavenkyně Josefíková: Nejhezčí dárek už jsem dostala. Čím ji překvapili kolegové ze Slunečné?

Herečka Eva Josefíková coby Denisa Kánská oslavila své jednatřicáté narozeniny s kolegy a štábem přímo na natáčení Slunečné. Překvapení v podobě dortu, květin a dárkového koše si užila, ale jak sama tvrdí – ten nejkrásnější dárek už dostala a pár měsíců ho nosí pod srdcem.

Dětské narozeninové oslavy bývaly pro Evu Josefíkovou ve znamení dortu a barbín, dnes ale raději dostává praktické dárky – nebo něco pro miminko, které je na cestě.

Eva Josefíková hraje v seriálu Slunečná Denisu Kánskou:

„Maminka vždy upekla piškotový dort s ovocem, a krémem na něj vykouzlila danou číslovku. Sfoukávala se svíčka, vždy jsem se vyšňořila, sestra mi zaplétala copánky a dostávala jsem barbíny nebo nějaké oblečky na ně. Byla jsem hodně spokojená,“ vzpomíná na oslavy herečka, která v požehnaném stavu stále natáčí seriál a prozrazuje, jaký dárek v životě byl ten nej. „Nejhezčí jsem dostala letos a byl to vlastně i dárek vánoční... takový dlouhotrvající,“ usmívá se Eva Josefíková.

„Loni jsem třicátiny slavila v Thajsku. Oslava byla perfektní a s kamarády, které jsem si tam za tu dobu, co jsem tam byla, našla. Kamarádi a rodina mi z Česka poslali asi čtyřicetiminutové video plné gratulací. Byla jsem dojatá. Taky jsem jedny narozeniny slavila ve Vietnamu v Hanoji,“ popisuje své nezapomenutelné oslavy. Dnes je Eva ráda za to, že je vše v pořádku, a ideální narozeninový dárek letos vidí v čistě praktických věcech. „Teď už si přeji věci, jako je kuchyňský robot a výbavička, protože mám pocit, že nic nepotřebuji a štafeta v dárcích je předána někomu jinému.“


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.