Seriály a filmy

18. ledna 2021 18:38

Těhotná hvězda seriálu Slunečná: Která herečka čeká miminko?

V seriálu Slunečná jsou nastávající maminky hned dvě, Julie (Lucie Polišenská) a Denisa (Eva Josefíková). Jedna z členek seriálového hereckého ansámblu nicméně své těhotenství připustila také v reálném životě. Ke komu ze Slunečné přiletí zanedlouho čáp?

Skoro by se dalo říci, že seriál Slunečná inspiruje skutečný život. Nejprve kvůli těhotenství Slunečnou opustila Veronika Arichteva, která si s gustem zahrála Denisu, bývalou partnerku Janka Linharta (Marek Lambora).

Veroniku Arichtevu poté nahradila neméně skvostná Eva Josefíková. Podívejte se na video z úterní epizody Slunečné, kde můžete posoudit, že mrchu umí ztvárnit také na výbornou.

Video s těhotnou Evou Josefíkovou v seriálu Slunečná:

Jenže to skoro vypadá, jako by role Denisy, pro niž si scénáristé taktéž připravili v ději seriálu těhotenství, byla zakletá. A tak v momentě, kdy se seriálová Denisa připravuje na příchod miminka, své těhotenství přiznala pro pořad SHOWTIME i její herecká představitelka Eva Josefíková.

Ta se již v minulosti nechala slyšet, že by těhotenství ráda stihla do třiceti let. Což se jí podařilo jen tak tak, protože své třicáté narozeniny oslaví už 3. února. Eva Josefíková dle svých vlastních slov využila i toho, že je její seriálová postava v očekávání miminka – své vlastní rostoucí těhotenské bříško tak v roli mohla výborně zamaskovat.

„Bylo fajn, že těhotenství bylo připravené už od Verči Arichtevy a moje břicho rostlo skrytě pod tím molitanovým, kterým mě vycpávali v kostymérně. Přiznám se, že mi právě toto dlouho pomáhalo udržet mé skutečné těhotenství v tajnosti,“ prozrazuje herečka, která stále pokračuje v natáčení.

„Natáčí se mi dobře, po fyzické stránce je mi fajn. Dokonce už natáčíme i scény s miminkem, které Denisa nedávno porodila. Takže tu mám takové malinké trenažérky,“ usmívá se Eva Josefíková, která slíbila, že pokud to půjde, z placu jen tak nezmizí. „Zatím mám v plánu natáčet do dubna, pokud tedy bude vše v pořádku. A pak? Ať se diváci nechají překvapit,“ záhadně poodhaluje herečka.

A co na to Maroš Kramár alias John Linhart?

Pro jejího kolegu Maroše Kramára to ovšem znamená, že už podruhé bude řešit tu samou situaci. „Jsem překvapený, ale mám velkou radost. Jsem rád, že jsem u toho, když se rodí zdravé, krásné děti. Takže herečky, které nemůžou mít děti, ať se hlásí k nám do Slunečné,“ dodává s humorem Maroš Kramár, který představoval seriálového partnera Veroniky Arichtevy a nyní Evy Josefíkové. „Na druhou stranu mám trochu obavu, aby se se mnou herečky nebály hrát,“ přemýšlí slovenský herec.

Dejte nám v komentářích vědět sami – všimli jste si ve Slunečné toho, že by byla Eva Josefíková těhotná?

Evu Josefíkovou jako Denisu Kánskou sledujte v seriálu Slunečná každé úterý a čtvrtek ve 20:15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.