zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Eva Josefíková Slunečnou točit nechtěla. Nakonec to i v těhotenství zvládla

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 22.09.2021
V době, kdy se točily poslední díly s Evou Josefíkovou, schovávala herečka pod srdcem i peřinou svoji dnes už prvorozenou dceru Lotu. Tvůrci kvůli těhotenství museli vyřešit další osud její postavy Denisy, která čekala dítě a žila s Johnem Linhartem, v podání Maroše Kramára.

reklama

Herečka točila do poslední chvíle, jak jen jí to její požehnaný stav dovoloval. Poslední natáčecí den, kdy její postava Denisa, má porod už dávno za sebou a malou Haničku chová v náručí, sama Josefíková svoje těhotenské břicho v devátém měsíci, musela maskovat.

Slunečná bez lásky Johna Linharta

Tvůrci nakonec rozhodli a Denisu poslali do zahraniční, bez Haničky a za novou láskou. „Poslední den jsem prakticky celý proležela v posteli, protože už jsem měla tak velké břicho, že nebyla jiná možnost, jak ho schovat,“ prozrazuje Eva Josefíková, jak probíhal její poslední natáčecí den. „Přiznám se, že se mi natáčet moc nechtělo, ale nakonec jsem byla za to setkání a rozloučení před mateřskou ráda.“

Herečka točila do poslední chvíle, jak jen jí to její požehnaný stav dovoloval
Autor: FTV Prima/ Slunečná Herečka točila do poslední chvíle, jak jen jí to její požehnaný stav dovoloval

Jakmile se odtočila poslední „postelová“ scéna, Slunečná se pro Evu Josefíkovou uzavřela. I když jednu scénu ještě zvládnout musela a to, když její Denisa volala Johnovi, že odjíždí do Los Angeles a vrátí se za tři měsíce. „Tu už jsem nahrávala sama doma, schovaná v jediném pokojíčku. Ale stejně jsem si při nahrávání vzbudila dítě, jak jsem zvedala hlas,“ vzpomíná herečka, která je za krátkou procházku ve Slunečné ráda.

„Bylo mi tam moc dobře. Seznámila jsem se s novými kolegy a znovu setkala se starými známými. Na place byla o něco větší pohoda, protože na rozdíl od Modrého kódu, nebyl stres s operacemi a lékařskými termíny. Potrénovala jsem si zase krátkodobou paměť a svižné tempo natáčení. A v neposlední řadě jsem velmi vděčná, že jsem mohla v pandemii díky Slunečné a tamním přísným bezpečnostním opatřením pracovat.“ Uzavírá jednu svoji hereckou kapitolu Eva Josefíková.

Připomeňte si poslední, 125. epizodu seriálu Slunečná, v níž si Eva Josefíková zahrála, v archivu iPrima.

Eva Josefíková slavila

Hvězda Slunečné, Eva Josefíková, je maminkou! Dcera dostala opravdu krásné jméno

reklama

Související témata: Slunečná , FTV Prima , Eva Josefíková , slunečná online , seriál slunečná

reklama

Přečtěte si také

reklama