zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Eva Urbanová slaví 60 let. Nikdy se nevdala a neměla děti: Muži se mě bojí

David Laštovka , Vydáno: 20.04.2021
Světová operní pěvkyně Eva Urbanová kariéře obětovala celý svůj život. Nikdy v životě se nevdala a stále je sama. Žije se svou maminkou v rodinném domě ve vesničce Vrčeň na jižním Plzeňsku, kde jí společnost dělá pouze pes a několik papoušků. Jak ale přiznává, je spokojená a neměnila by.

reklama

„Toho pravého muže jsem prostě nepotkala. A to jsem nehledala žádného prince. Oni se mě bojí. Většina z nich nechápe, že i ty nejsilnější ženy jsou uvnitř možná ještě křehčí a slabší než ty ufňukané,“ prozradila Eva. 

Několik vztahů sice měla, ale každý z nich pro ni skončil spíše zklamáním. „Pár mužů jsem v životě potkala a ve finále jsem ráda, že jsem sama. Protože ta určitá sláva, snad známost přitahuje ty, kteří vás chtějí využít jen pro svou kariéru. To jsem bohužel zažila několikrát. Otráví vás to a pak už přestanete věřit. Tak jako se na úspěšné muže lepí zlatokopky, úspěšné ženy přitahují zlatokopy. Za celý život jsem potkala jen jednoho muže, který splňoval to, co od muže čekám. Vím, jak má takový muž vypadat, obávám se však, že už takové nepotkám,“ dodala rezignovaně.

Samota jí ale prý nevadí a zvykla si na ni. „Mám to v hlavě srovnané, smutno mi není. Život mě naučil, že se o sebe musím postarat sama. Taková jsem, to je můj životní styl, který neumím změnit,“ pokrčila rameny.

Eva Urbanová a Karel Gott vystoupili v říjnu 2010 v Liberci.
Autor: profimedia Eva Urbanová a Karel Gott vystoupili v říjnu 2010 v Liberci.

Děti? Úspěch je vždy něčím vykoupen

S tím, že se nestala matkou už se také smířila. „Rozhodovala jsem se, zda mít dítě. Po zralé úvaze jsem dospěla k závěru, že ne. Vždycky je úspěch, pro někoho sláva, něčím vykoupen. Také jsem nepotkala člověka, který by mi za to stál. To je také jeden z důvodů. Beru to tak, jak to je. Doufám, že si to jednou nebudu vyčítat... Myslím si ale, že by bylo horší mít dítě a dožít se toho, že by na mě nemělo čas v mém stáří a nemoci. Děti a rodina nejsou záruka, že člověk nezůstane sám,“ míní opěrní pěvkyně, která celý život bojuje s nadváhou.

Vystoupení při příležitosti předání státních vyznamenání v roce 2018.
Autor: profimedia Vystoupení při příležitosti předání státních vyznamenání v roce 2018.

Eva ale prokázala nesmírnou vůli a odhodlání, za posledních deset let se jí podařilo zhubnout sedmdesát kilo! „Dlouho jsem hledala, než jsem si našla tu správnou dietu, která odpovídá mému organismu a při níž mi všechno chutná. Chce to ovšem kázeň, musíte sledovat, co si dáváte do pusy. Dodržuji dělenou stravu, snažím se skoro nesolit, nemastit a moc nejím maso. Jednou za rok si navíc dávám takovou čtrnáctidenní očistnou kúru, což je skvělá věc. Pro každou ženu je důležité, aby měla ráda samu sebe, když se podívá do zrcadla, a to s nadváhou nejde. Všechny to vidíme, některé si to nepřiznají nebo se smíří. Já jsem se celý život trápila tím, jak jsem vypadala. Teď jsem jako žena konečně spokojená,“ prohlásila Eva Urbanová.

Nutkání porušovat životosprávu prý nemívá. „Jsem ve znamení Berana a Býka dohromady, to znamená, že jsem hrozně paličatá. Když se pro něco rozhodnu, nedám se zastavit,“ uvedla s úsměvem. Přestože se v jídle dost omezuje, mezi její velké hobby patří právě vaření. „Ráda experimentuji a vařím rychle. Díky dietě dělám všechno lehké. Umím i rychlou svíčkovou,“ pochlubila se oslavenkyně. 

Hana Maciuchová vážně onemocněla. Kvůli nemoci nemohla mít děti

Hana Maciuchová, Helena Vondráčková, Jitka Zelenková. Proč tyto slavné ženy nikdy neměly děti?

Naďa Konvalinková

Naďa Konvalinková slaví sedmdesát: Měla jsem tendenci o sobě říkat, že jsem tlustá

reklama

Související témata: Eva Urbanová , operní zpěvačka , operní pěvkyně

reklama

Přečtěte si také

reklama