zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Naďa Konvalinková slaví sedmdesát: Měla jsem tendenci o sobě říkat, že jsem tlustá

Naďa Konvalinková
Autor: profimedia Naďa Konvalinková
Lenka Nováková , Vydáno: 18.04.2021
Herečka s příjemným úsměvem a pomněnkovýma očima slaví sedmdesátiny. Naďa Konvalinková vždycky bojovala s váhou, ale s postupujícím věkem se rozhodla s kily zatočit trochu jinak, než by se dalo čekat. A prý jí to vychází.

reklama

Naďa Konvalinková po těžkém dětství, kdy se na nějakou dobu se sestrou ocitla v dětském domově, a po náročném manželství s Oldřichem Kaiserem stále neztrácí optimismus a pořád na sobě pracuje. To, jak se člověk vnímá, jak mluví sám o sobě, se podle ní odráží v jejím životě. 

 „My máme v rodině smysl pro humor, to je dar. Pak je důležité nebrat se vážně, dívat se na sebe trochu svrchu a mít rád sám sebe. To jsem se učila dlouho, teď to vybrušuju. Každý ráno si řeknu: Jsi nejlepší. Jsi nadaná. Všechno se ti daří. Jsi krásná. Pořád jsem měla tendenci o sobě říkat, že jsem tlustá. A tím jsem tomu dávala na frak. Od včerejška si říkám, že jsem štíhlejší a štíhlejší. A dneska to bylo lepší. Vlezla jsem na váhu předevčírem, ukazovala o tři kila víc než moje nejhorší váha. A dneska už to bylo jenom o dvě a půl kila víc a zítra by to mohlo být třeba jenom o dvě kila navíc,“ věří Naďa Konvalinková, která za pár dní oslaví 70. narozeniny.

Naďa Konvalinková v pořadu Jste to, co jíte
Autor: FTV Prima Naďa Konvalinková v pořadu Jste to, co jíte

Aktivní sedmdesátnice 

V kondici se Naďa Konvalinková udržuje pohybem. „Cvičím. Chodila jsem plavat, třikrát týdně v šest ráno, v osm jsem byla vyplavaná, vysaunovaná. To mi zavřeli. Tak jsem vzala hůlky a chodím. Mám kurz na chození s hůlkami. Jenomže já chodila mimo okres. I to mi zavřeli. Tak jsem začala cvičit podle videa. Je to v angličtině, já té holce nerozumím, ale vidím, co dělá. Tak takhle teď žiju,“ prozradila věčně dobře naladěná Naďa Konvalinková v 7 pádech Honzy Dědka.

Adéla ještě nevečeřela
Autor: Filmové studio Barandov Adéla ještě nevečeřela

Po boku Nadi Konvalinkové měl hrát Štaidl

Naďa Konvalinková byla nezapomenutelná v roli okouzlující Květušky v českém filmu Adéla ještě nevečeřela. Hledání jejího hereckého partnera pro roli Nicka Cartera bylo o něco složitější. „Pan Brdečka s panem Lipským měli představu americké vystříhané blonďaté hlavy, tak poslali scénář panu Robertu Redfordovi, on skutečně odepsal, že se mu scénář moc líbí, ale že má čas až za pět let. Pak ten konkurz dělal i Ladislav Štaidl. Přiletěl kvůli tomu z Frankfurtu nad Mohanem, kde měl koncert s Karlem Gottem. Zaplatil si letenku, aby mohl ten konkurz dělat, ale měl ještě větší trému než já, klepala se mu brada. Neudělal ho a místo něj to pak dostal Michal Dočolomanský,“ vzpomíná herečka. 

Pavlu Tomicovou můžete vídat v seriálu Slunečná

Pavla Tomicová ze Slunečné: Dietolog mi řekl, že jsem podvyživená

Ladislav Štaidl a jeho láska Iveta Bartošová

Zásadní momenty v životě Štaidla: Kvůli Bartošové se rozhádal s Gottem! Proč odešel z oslavy Bohdalové?

reklama

Související témata: Naďa Konvalinková , hubnutí , Oldřich Kaiser

reklama

Přečtěte si také

reklama