zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

František Janeček je jak můj otec, říká Michal David. Proč ho tak obdivuje Bohdalová?

František Janeček oslavil 77. narozeniny (zdroj: CNN Prima NEWS)
František Janeček oslavil 77. narozeniny (zdroj: CNN Prima NEWS)
kog , Vydáno: 16.09.2021
Hudební producent František Janeček oslavil 77. narozeniny. Na velkolepou oslavu dorazili přátelé a spolupracovníci hudebního velikána a šéfa českého showbyznysu. Kdo z hvězdných přátel mu přišel pogratulovat? A co Janečkovi kamarádi přejí ze všeho nejvíc?

reklama

„Mám velkou radost, přišlo hodně přátel, kamarádů a kamarádek a to je to nejvíc, co můžu očekávat... Hlavně, aby ten covid byl v háji,“ řekl oslavenec v pořadu Showtime. 

Na oslavě se kromě jiných hvězd objevila také Jiřina Bohdalová, která přišla později, protože měla vystoupení v divadle. Byla takovým nejvzácnějším hostem na závěr. V pořadu Showtime prozradila, čeho si na Janečkovi nejvíce váží. „Že je pravdomluvnej. On tu pravdu vezme a vrazí vám ji mezi oči a to já mám ráda. Já nemám ráda lež a takový cukrkandlový lidi. A on je velmi slušný, vychovaný a ví, kde je ta mez a kde ta hranice. To všechno vědí starší lidi,“ svěřila se herečka, která nedávno oslavila úctyhodné devadesáté narozeniny. 

Také herečka Kateřina Brožová si na něm váží jistých vlastností. „Hlavně pracovitosti, a přestože může působit jako tvrdej člověk, a určitě v něčem je, mám pro něj slabost,“ uvedla. Petr Janda ocenil jeho profesní schopnosti. „On je podle mého názoru jeden z mála dobrých muzikálových producentů, to je ten důlvod, proč si ho vážím,“ dodal.

Oslava narozenin Františka Janečka.
Autor: profimedia Oslava narozenin Františka Janečka.

František Ringo Čech přinesl nejvtipnější dar. S osobním vzkazem

Zpěvák Michal David přiznal, že mu František Janeček hodně pomohl, nejen po pracovní stránce. „On mi suploval tátu, protože já ho neměl, a v těch 16 letech mi pomáhal hodně i lidsky,“ vysvětlil. S Jitkou Zelenkovou se prý znají od jejích dvaceti let. „Vždycky jsme se měli rádi,“ přiznala. A slabost pro Janečka má i Felix Slováček. „My jsme se navzájem vždycky uznávali, já tady nemůžu chybět a mám ho rád,“ řekl. 

František Janeček dostal od přátel mnoho dárků, především drahý alkohol. Byť mu ho po dvou prodělaných infarktech lékaři zakázali. Nejoriginálnější dárek však dostal od Františka Ringo Čecha. Samozřejmě jeho vlastnoručně malovaný obraz s kosočtvercem, pod který napsal jistý vzkaz. „Frantovi nelze upřít vtip. Pod tím obrazem je kouzelný nápis: Nikdy se nevrátí pohádka mládí,“ vysvětlil oslavenec.

František Janeček dostal od Ringo Čecha velmi originální dar.
Autor: profimedia František Janeček dostal od Ringo Čecha velmi originální dar.

On sám prý žádné speciální přání nemá. Hmotné dary nepotřebuje. „Jen zdraví. A hlavně ten covid ať je pryč,“ zopakoval. A jaké má Janeček plány? „Já neumím odpočívat. To, co dělám, je mým koníčkem. Koncem listopadu vracím Fantoma,“ vysvětlil. 

Co Františkovi Janečkovi přáli hosté, se dozvíte v úvodním videu. 

Radoslav Brzobohatý a Hana Gregorová (2005)

Hana Gregorová o Brzobohatém: Byl to skvělý milenec, dodnes se mi zjevuje

Jiřina Bohdalová s Karlem Gottem (květen 2019).

Jiřina Bohdalová slaví 90: Mohla se vdát za Karla Gotta. Na lásku štěstí neměla

reklama

Související témata: František Janeček , Jiřina Bohdalová , Michal David , František Ringo Čech , Showtime

reklama

Přečtěte si také

reklama