Celebrity

30. listopadu 2021 15:30

Šarlota Chmelařová

Herec Jan Kačer se dozvěděl vážnou diagnózu. Co bylo příčinou jeho kolapsu?

Pětaosmdesátiletý herec a režisér Jan Kačer se od lékařů dozvěděl, co bylo příčinou jeho kolapsu a následného převozu do nemocnice. Výsledná lékařská zpráva ho vůbec nepotěšila, jelikož mu byla diagnostikovaná cirhóza jater. Toto onemocnění je většinou spojováno s nadměrným užíváním alkoholu a špatnou životosprávou.

Sám herec se proti tomu ohradil, nechápe to a připadá mu to nespravedlivé, jelikož jak sám tvrdí, nepije a žije dost střídmě. Vlna zdravotních problému přišla po smrti jeho manželky, herečky Niny Divíškové, která zemřela letos v červnu ve věku 84 let. Jejich manželství trvalo krásných 50 let. Divíšková dlouhé roky bojovala s Alzheimerovou chorobou a s přibývajícím věkem se její stav jen zhoršoval.

Chatrné zdraví herci komplikuje život

Jan Kačer mimo jiné bojuje i s řadou dalších zdravotních problémů, které mu znepříjemňují každodenní život. Trápí ho otékající nohy, kvůli nimž se mu špatně chodí, a před měsícem prodělal nutnou operaci srdeční chlopně. „Dopadlo to dobře, ale jsem chatrný,“ nechal se slyšet herec po návratu z nemocnice. Jeho rodina se o něj snaží maximálně pečovat a dbát na to, aby dodržoval speciální dietu, která by měla ulevit jeho játrům. Aktuálně se Kačer ponořil do práce a věnuje se dokončení své vzpomínkové knihy s názvem Zadními vrátky, ve které nyní dokončuje kapitolu o letošním létu, kdy ho navždy opustila jeho milovaná manželka Nina.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.