zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Herec Petr Vaněk o drsné mateřské: Nerozkojil jsem to

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lenka Nováková , Vydáno: 22.11.2021
Herec Petr Vaněk je jedním z nejobsazovanějších českých herců v cizojazyčných filmech. Když se mu narodila dcera, rozhodl se na čas chopit i otcovské role na plný úvazek. Úspěšně?

reklama

Herec často obsazovaný do židovských rolí a zahraničních filmů si vzal Slovenku, která se pohybuje ve stejném byznysu. Petr Vaněk žije s hereckou agentkou Petrou Svarinskou. Neseznámili se však v práci, jak by se dalo čekat, ale v parku.

„Seznámili jsme se na Letné, když jsme venčili psy. Tehdy ještě agentku nedělala. Bydlel jsem tam, chodil jsem tam okolo, občas jsem se zastavil na kafe, to jsem dostal, pak jsem šel vyvenčit jejího psa, občas jsem tam nechal svého psa. A když se psi skamarádili, skamarádili jsme se i my,“ vzpomíná Petr Vaněk, kterého můžete vidět nejen v amerických filmech, ale je hojně obsazován i v romantických komediích, kde často hraje gaye.

Petr Vaněk s těhotnou manželkou v roce 2017
Autor: profimedia Petr Vaněk s těhotnou manželkou v roce 2017

Mateřská dovolená bez peněz

Petrova manželka se dlouhá léta živila jako castingová režisérka, dnes je agentkou herců, zastupuje i svého manžela. „Řekli jsme si, že než abych posílal deset, patnáct procent někomu jinému, může to zůstat doma,“ vysvětluje herec v 7 pádech Honzy Dědka.

V jejich manželském soužití bylo období, kdy ona měla víc práce než on, a tak se Petr Vaněk rozhodl, že zůstane s malou dcerkou Pepinou doma. „Pokoušel jsem se být mužem v domácnosti, když jsem neměl tolik práce, ale nerozkojil jsem to. Byl jsem doma a staral jsem se. Někdy to šlo, občas to nešlo. Začal jsem tomu říkat mateřská dovolená, i když jsem za to nebral prachy,“ vypráví Honzovi Dědkovi a dodává, že se sice staral, ale když se ozvaly klíče v zámku, dcera se celá rozzářila, protože to bylo znamení, že maminka je doma.

Petr Vaněk prozradil v pořadu 7 pádů Honzy Dědka leccos
Autor: profimedia Petr Vaněk prozradil v pořadu 7 pádů Honzy Dědka leccos

Seberozvoj jako cesta

Rodák z Vysočiny s manželkou propadl seberozvojovým programům a kurzům. Herec si v šestadvaceti letech prošel vyhořením a od té doby na sobě pracuje. Jak v rámci své mužské identity, tak společně s manželkou na rozvoji jejich vztahu.

Petr Vaněk
Autor: profimedia Petr Vaněk

„Důležité je nedojít k hádce, a když už k ní dojde, je dobré se naučit utnout ji dřív, než z toho vznikne něco zbytečného. Vždycky jsou to hádky o blbosti. A tak jsme šli na Partnerskou cestu (párové terapie – pozn.) a posouváme věci dál,“ svěřil se. Dvaačtyřicetiletý umělec přiznal, že svoji ženu rozčiluje nedochvilností. „Já neumím chodit včas. Prostě to neumím. Mám 15 až 20 minut a někdy i hodinu. Proč se mám stresovat?“ vysvětlil.

Linda Rybová a David Prachař v pořadu 7 pádů Honzy Dědka

Linda Rybová stěhuje Davida Prachaře několikrát do roka! Herec promluvil o manželčině obsesi

7 pádů Honzy Dědka 2. 11. 2021 23

Donutil junior neuposlechl varování otce. Teď žárlí na svoji exotickou krásku

reklama

Související témata: 7 pádů Honzy Dědka , FTV Prima , 7 pádů Honzy Dědka , Petr Vaněk , mateřská dovolená

reklama

Přečtěte si také

reklama