zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Linda Rybová stěhuje Davida Prachaře několikrát do roka! Herec promluvil o manželčině obsesi

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lenka Nováková , Vydáno: 09.11.2021
Éterická herečka Linda Rybová má s Davidem Prachařem tři teenagery. A má také jednu speciální vlastnost, která dokáže manžela vždy rozhodit. Proč mají třeba na nábytku ponožky?

reklama

Linda Rybová má podle Davida Prachaře obsesi ve stěhování. Úplně nejraději přestavuje nábytek, a to dokonce několikrát do roka. David Prachař prozradil, že to jeho žena zdědila po své mamince.

 „Lindina maminka má takovou vlastnost. Ona má malý šroubovák, kterým dělá úplně všechno. Když se nemůže dostat domů, šroubovákem se tam vloupá. Nebo umí věci, které mají metr, protáhnout devadesátkovými futry. A Linda to umí taky. Často se jí to povede, což je naprosto neuvěřitelný," prozradil Prachař. Potřeba jeho ženy dostává herce čas od času do nezvyklých situací.

Linda Rybová a David Prachař v pořadu 7 pádů Honzy Dědka
Autor: Teki Shine/ FTV Prima Linda Rybová a David Prachař v pořadu 7 pádů Honzy Dědka

„Linda navíc umí přestavovat. Přijdu domů, a nepoznávám to tam. Nebo se probudím a mám pocit, že jsem v cizím bytě, všechno je jinde a jinak. Ale Linda i přesto dokáže před usnutím říct, že je to špatně – a zítra to musíme přestěhovat,“ prozradil na matku svých dětí Prachař.

Dokonalým zlepšovákem na stěhování jsou ponožky

Kvůli nezvyklé zálibě Lindy Rybové si dvojice dokonce vymyslela unikátní zlepšovák, aby mohla herečka stěhovat, kdykoliv si zamane. „Na nábytku máme ponožky, protože po těch ponožkách se to líp stěhuje. 28 ponožek už nemáme v prádle, ale na nábytku, protože když to na Lindu přijde, tak se to mění,“ vypráví David Prachař. V čase karantény tak měla rodina několikrát do roka kompletně jinou domácnost. Manželé dlouhá léta žili za Prahou v rodinném domě. V roce 2016 koupili velký byt v centru Prahy kvůli neustálému dojíždění za prací. Na vesnici však strávili celou karanténu.

Linda Rybová s rodinou v roce 2016
Autor: profimedia Linda Rybová s rodinou v roce 2016

„Nikdy dříve se nestalo, že bychom byli takhle hodně s dětmi spolu doma. To bylo překvapení. Čtrnáct dní byly nadšené, pak už ne. Teď se modlí, aby se to nevrátilo. Nutili jsme je dívat se společně na filmy a říkali jim, jakou klasiku musí vidět, a ony už šilhaly a říkaly, že to zase bude černobílé, že se zblázní,“ popisuje rodinné soužití Rybová.

Rodina Prachařových.
Autor: profimedia Rodina Prachařových.

Vychovává Linda Rybová novou generaci herců?

Rybová má s Prachařem osmnáctiletou dceru Rozálii, sedmnáctiletou Josefínu a třináctiletého Františka. Ačkoliv jsou oba rodiči úspěšní herci, vypadá to, že starší dcery se do herectví příliš nehrnou. „Holky asi nebudou hrát divadlo, Franta možná jo,“ uvažuje herec, který herecký talent podědil po svém otci Iljovi Prachařovi.

Herecký gen zdědil i jeho syn z předchozího manželství Jakub Prachař, který je nejen herec, ale také úspěšný moderátor. Stejně tak se nejstarší dcera Davida Prachaře Mariana Prachařová věnuje showbyznysu. 

Na 7 pádů Honzy Dědka se můžete dívat v úterý ve 21:30 na Primě. 

Herečka Linda Rybová

Linda Rybová: Kvůli manželství s Prachařem se na čas stala vyvrhelem společnosti

Jakub Prachař a drag queen Ivo Růžička.

Jakub Prachař si rýpnul do Agáty: Radši bych žil s touto soutěžící než se svou bývalou

reklama

Související témata: 7 pádů Honzy Dědka , FTV Prima , 7 pádů Honzy Dědka , Linda Rybová , David Prachař

reklama

Přečtěte si také

reklama