Celebrity

9. listopadu 2021 14:00

Petra Kloidová

Linda Rybová stěhuje Davida Prachaře několikrát do roka! Herec promluvil o manželčině obsesi

7 pádů Honzy Dědka (28) - Rybová a Prachař o stěhování

Éterická herečka Linda Rybová má s Davidem Prachařem tři teenagery. A má také jednu speciální vlastnost, která dokáže manžela vždy rozhodit. Proč mají třeba na nábytku ponožky?

Linda Rybová má podle Davida Prachaře obsesi ve stěhování. Úplně nejraději přestavuje nábytek, a to dokonce několikrát do roka. David Prachař prozradil, že to jeho žena zdědila po své mamince.

„Lindina maminka má takovou vlastnost. Ona má malý šroubovák, kterým dělá úplně všechno. Když se nemůže dostat domů, šroubovákem se tam vloupá. Nebo umí věci, které mají metr, protáhnout devadesátkovými futry. A Linda to umí taky. Často se jí to povede, což je naprosto neuvěřitelný," prozradil Prachař. Potřeba jeho ženy dostává herce čas od času do nezvyklých situací.

„Linda navíc umí přestavovat. Přijdu domů, a nepoznávám to tam. Nebo se probudím a mám pocit, že jsem v cizím bytě, všechno je jinde a jinak. Ale Linda i přesto dokáže před usnutím říct, že je to špatně – a zítra to musíme přestěhovat,“ prozradil na matku svých dětí Prachař.

Dokonalým zlepšovákem na stěhování jsou ponožky

Kvůli nezvyklé zálibě Lindy Rybové si dvojice dokonce vymyslela unikátní zlepšovák, aby mohla herečka stěhovat, kdykoliv si zamane. „Na nábytku máme ponožky, protože po těch ponožkách se to líp stěhuje. 28 ponožek už nemáme v prádle, ale na nábytku, protože když to na Lindu přijde, tak se to mění,“ vypráví David Prachař. V čase karantény tak měla rodina několikrát do roka kompletně jinou domácnost. Manželé dlouhá léta žili za Prahou v rodinném domě. V roce 2016 koupili velký byt v centru Prahy kvůli neustálému dojíždění za prací. Na vesnici však strávili celou karanténu.

„Nikdy dříve se nestalo, že bychom byli takhle hodně s dětmi spolu doma. To bylo překvapení. Čtrnáct dní byly nadšené, pak už ne. Teď se modlí, aby se to nevrátilo. Nutili jsme je dívat se společně na filmy a říkali jim, jakou klasiku musí vidět, a ony už šilhaly a říkaly, že to zase bude černobílé, že se zblázní,“ popisuje rodinné soužití Rybová.

Vychovává Linda Rybová novou generaci herců?

Rybová má s Prachařem osmnáctiletou dceru Rozálii, sedmnáctiletou Josefínu a třináctiletého Františka. Ačkoliv jsou oba rodiči úspěšní herci, vypadá to, že starší dcery se do herectví příliš nehrnou. „Holky asi nebudou hrát divadlo, Franta možná jo,“ uvažuje herec, který herecký talent podědil po svém otci Iljovi Prachařovi.

Herecký gen zdědil i jeho syn z předchozího manželství Jakub Prachař, který je nejen herec, ale také úspěšný moderátor. Stejně tak se nejstarší dcera Davida Prachaře Mariana Prachařová věnuje showbyznysu.

Na 7 pádů Honzy Dědka se můžete dívat v úterý ve 21:30 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.