Celebrity

8. listopadu 2021 06:01

Milan Rozšafný

Emília Vášáryová má covid. Sestra Magda popsala její stav: Nakazila ji lhářka

Populární slovenská herečka Emília Vašáryová, známá například z legendárních Pelíšků či filmů Nestyda a Václav, onemocněla covidem i přes třetí dávku očkování. Jaký je její zdravotní stav? O tom promluvila její sestra Magda Vašáryová.

Legendární slovenská herečka Emília Vašáryová je další z řad československých celebrit, která se nakazila koronavirem. O nemoci však veřejnost neinformovala sama devětasedmdesátiletá herečka, ale její sestra, bývalá herečka a politička Magda Vášáryová.

Ta na sociálních sítích reagovala na zprávy ze slovenských bulvárních médií, které mylně informovali o tom, že má Emília velmi těžký průběh nemoc. To je ovšem podle její slavné sestry jedna velká lež.

Magda Vašáryová popsala zdravotní stav své sestry

Bulváry, ještě stále píšete, že moje sestra Emília V. je strašně nemocná? Lžete, jste nebezpečná média, otupujete mozky lidí, pro které jste jediným zdrojem informací o světě mimo jejich domov. Proto máte zodpovědnost větší než oni za to, co šíříte,“ obula se Magda Vášáryová do slovenských plátků a pokračovala s popisem situace. „Pravdou je, že mou sestru nakazila lhářka, která tvrdila, že je očkovaná, v Praze. Protože je má sestra třikrát očkovaná, je v pořádku. Očkování ji zachránilo, protože věkem a problémy s plícemi je vhodnou obětí virů. Chrání ji očkování,“ dodala.

A proč o svém zdravotním stavu neinformovala sama herečka? Vysvětlení je jednoduché. Podle své sestry zkrátka nepoužívá počítače ani sociální sítě, a tak se rozhodla jednat místo ní. Důležité však je, že je Emília Vášáryová díky očkování a bezpečnější třetí dávce podle všeho mimo jakékoliv ohrožení života.

Její sestra Magda se tak po letošní smrti svého manžela Milana Lasicy další rodinné tragédie, doufejme, bát nemusí. Legendární herec zemřel letos v červenci ve věku 81 let během vystoupení v bratislavském Studiu L+S.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.