Celebrity

25. října 2021 06:05

Zuzana Schneidewind

Hana Vagnerová má novou známost. Stane se matkou a bude svůj porod nahrávat?

Film Matky právě online

Za pár měsíců herečka Hana Vagnerová oslaví devětatřicáté narozeniny, stále je však bezdětná a svobodná. Jak ale naznačila, brzy může být všechno jinak! Je cesta k miminku otevřena?

Hana Vagnerová patří mezi nejobsazovanější české herečky. V profesním životě může být maximálně spokojená, jediné, na co si donedávna mohla trochu stěžovat byl její soukromý život. Přestože patří mezi půvabné a úspěšné ženy, dlouho byla sama a nemohla najít spřízněnou duši.

Situace došla až tak daleko, že její blízká kamarádka, herečka Marie Doležalová dokonce na svou sociální síť umístila jejich společnou fotku a začala vyzývat všechny nezadané muže, kteří jsou do Hany tajně zamilovaní, aby ji kontaktovali. „Když je single i tahle nádherná, úžasná, veselá, citlivá bytost, uvědomte si, že to nic neznamená,“ napsala k tomu tehdy.

Dítě klidně hned, ale...

Poznat životní lásku, založit rodinu, si Vagnerová přeje už delší dobu. „Mám ráda děti, ale vlastního potomka je potřeba mít s tím pravým mužem. Když budu mít toho správného chlapa, tak si dovedu představit, že bych dítě měla klidně hned,“ přiblížila herečka v rozhovoru pro Blesk. A jak se zdá, toho vyvoleného už nyní možná konečně našla. „Vypadá to teď dobře, ale víc neřeknu,“ svěřila se letos v srpnu na karlovarském filmovém festivalu. O koho se jedná, prozradit nechtěla. Přiznala ale, že čím je starší, tím větší nároky na potencionální partnery má. Minimálně musí mít smysl pro humor, být inteligentní a charismatický.

S českým klukem ještě nechodila. Pouze s cizinci

V minulosti Hana randila výhradně s cizinci. „Nikdy jsem nechodila s českým mužem. Všichni moji muži byli cizinci, ať už třeba Slovák, nebo tak, ale nebyli to Češi. Nikdy jsem tomu vlastně nepřikládala důležitost, ale před nedávnem jsem si to uvědomila, že to tak bylo. Když se člověk zamiluje, tak na lásce je hezké, že pracuje v těchto neočekávaných cestách. Člověk si třeba řekne, jak to bude a že bude chodit s klukem, který bydlí o dvě ulice vedle, ale pak se najednou přestěhuje třeba na severní pól, protože se zamiluje do Eskymáka a nenadělá s tím vlastně nic. Láska je největší síla, která lidmi hýbe,“ poznamenala k tomu Vagnerová.

Na vlastní miminko stále čeká, roli matky už si ve filmech vyzkoušela několikrát. Například i v nové české komedii Matky, kterou od 25. října najdete ve videopůjčovně na iprima.cz. Ztvárnila v ní těhotnou ženu, která nejenže porodí dítě, ale dokonce si svůj porod ještě natočí na video, aby ho v přímém přenosu sdílela s ostatními.

Čtěte také: Jaká jste matka? Mnohé napoví vaše znamení zvěrokruhu

Na svou postavu se Hana Vagnerová připravovala velmi důkladně. „Našla jsem si jednu influencerku, která má asi čtrnáct milionů sledujících, a ta si svůj porod skutečně natočila. Scenáristé to psali jako nadsázku, ale zjistila jsem, že vůbec nebyli tak daleko od pravdy. Přijde mi sice strašidelné dělit se o nejintimnější zážitek s cizími lidmi, ale byla jsem překvapená, jak moc to na mě zapůsobilo,“ prohlásila herečka. Film vypráví o čtyřech nejlepších kamarádkách, které jsou sebevědomé, chytré, užívají si, probírají spolu chlapy, vztahy a sex, ale k tomu se ještě starají o své děti. Kromě ní ve filmu uvidíme další plejádu českých hereckých es. Jen namátkou: Petru Hřebíčkovou, Sandru Novákovou, Jakuba Prachaře, Jiřího Langmajera, Štěpána Benoni, Vladimíra Polívku, Annu Polívkovou, Václava Neužila, Viktora Preisse, Jana Dolanského, Alena Mihulovou nebo Ondřeje Pavelku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.