Celebrity

17. října 2021 06:05

Anna Kopečková

Herečka Jana Paulová šokuje: Plánuje se odstěhovat do Indie. Proč?

Přestože je maximálně spokojená v manželství s hudebníkem Milanem Svobodou, kterého si brala před čtyřiačtyřiceti lety a s nímž má dvě dcery, nosí Jana Paulová v hlavě odvážný a trochu nečekaný plán. Touží se totiž přestěhovat až do daleké Indie. Co ji k tomu vede?

Herečka Jana Paulová miluje cestování a nejraději vyráží sama a na vlastní pěst. A tak se jednou vydala také do Indie, která ji okouzlila na první pohled. „Sbalila jsem batoh a jela do jednoho jógového centra. Bylo to moc zajímavé, protože tam doposud nebyl nikdo ze Západu. Koukali na mě jako na naprostého exota. Pro někoho by to byl šok a už by tam nikdy nechtěl, u mě se stal opak a já se do té země zamilovala. Potkala jsem tam duchovního mistra Sri Brahmana, který se ve svém ašramu staral asi o dvacet starých lidí. Byly tam třeba mámy od šesti dětí. Sice je dokázaly vychovat, ale potomky pak ani nenapadlo se o ně postarat. Strašně mě to vzalo. Tak jsem se rozhodla, že dokud budu vydělávat, budu těm stařečkům platit jídlo. Tady bych si to nemohla dovolit, ale tam jsou ceny jinde, jako když posunete desetinnou čárku o číslo dopředu,“ prozradila herečka v rozhovoru pro Blesk.

Jižní Indie jako srdeční záležitost

Nezůstalo ovšem jen u této pomoci. Společně s dcerou Adélou a jejím mužem Emilem založili sdružení, které v jižní Indii postavilo školu, u které je domov nejen pro sirotky, ale také staré lidi. A Jana čím dál tím častěji přemýšlí o tom, že by se tam usídlila natrvalo. „Ten svět mi tady občas přijde divný a zběsilý. Pořád si myslím, že se to jednou může stát. Stále uvažuji o tom, že bych tam žila,“ uvedla Paulová.

Nechá manžela doma?

Zda by s ní do Indie odešel i její milovaný manžel, už ovšem Jana Paulová neprozradila. „Máme spolu idylický vztah. On je tak skvěle hodný, že mě ani nemůže naštvat. Já ho určitě někdy štvu, ale obdivuji, že ty moje emoce a temperament vždycky nějak spláchne a smaže ze zemského povrchu. Nevzpomínám si, že bychom měli nějakou krizi, ale já na všechno špatné zapomínám,“ svěřila se s úsměvem na premiéře komedie Ženská pomsta, kterou můžete vidět v neděli 17. října ve 20:15 na TV Prima.

Film pojednává o třech dámách, které spojuje jeden vážný problém: Nevěrní manželé. Hlavní protagonistky, které hraje právě Jana Paulová a dále Mahulena Bočanová a Eva Vejmělková, se proto rozhodly, že nebudou jen sedět v koutě a žehrat nad nepřízní osudu, ale svým „povedeným“ mužíčkům připraví sladkou pomstu. Jejich záletné manžele hrají Robert Jašków, Petr Rychlý a Miroslav Etzler.

Natáčení bylo pikantní pro Evu Vejmělkovou, která se podílela na scénáři, v němž využila profesi, jíž se v posledních letech věnuje. Je totiž expertkou na psychologii a v Havířově, kde žije, má ordinaci, kde pomáhá lidem s partnerskými vztahy, depresemi a úzkostí. Film navíc režíroval její manžel Dušan Rapoš. „Scénář je ze života a já jen doufám, že se nikomu z nás a nikomu z vás nestane nic podobného,“ prohlásil herec Robert Jašków.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.