Celebrity

14. května 2021 04:30

Zuzana Schneidewind

Znáte hokej pro astrofyziky? Jak se podepsal na Kotkovi s Boučkem?

Máme rádi Česko X (2) - Vojta i Libor vypráví, jak hráli ve florbale brankáře

Je tady další díl oblíbeného pořadu Máme rádi Česko. Dozvíme se v něm například jednoznačný a striktní názor Jakuba Prachaře na sport, který okamžitě vybudí vzpomínky Libora Boučka na dětství a výkony Vojty Kotka. Podívejte se již nyní na exkluzivní ukázky.

V úvodu show Máme rádi Česko vychvaluje moderátor Libor Bouček florbal a mluví o tom, že nabízí stejné množství vášně jako fotbal nebo hokej. Když se ale pak zeptá kapitána červeného týmu Jakuba Prachaře, jestli má s tímto sportem nějaké zkušenosti, byl by možná radši, kdyby mu tuto otázku nepokládal. „Já si furt o tom sportu myslím, že je to prostě hokej pro astrofyziky,“ zhodnotí bez obalu Kuba. „Ano a tím pádem můžeme úplně v klidu škrtnout úvod tohoto pořadu,“ konstatuje rezignovaně Libor.

Kuba vysvětluje svůj postoj: „Když máš strach a bojíš se, tak nehraješ hokej a hraješ florbal. Prostě hokej pro astrofyziky, já to nemůžu pojmenovat jinak.“ Do diskuze se vloží kapitán soupeřícího týmu a seriálový Einstein Vojta Kotek a přizná se, že možná proto ho tedy dříve hrával. Vzpomíná, že ho vždycky dávali do brány a jelikož v té době ještě neměli ve škole speciální helmy, měl vždycky po každém zápase po celém obličeji tečky, typický znak pro florbalový balonek. Skončil tak nateklý a víc už tomuto sportu neholduje.

Libor je lipotyp od dětství

Svou troškou do mlýna se zkušenostmi s florbalem a úlohou brankáře přispěje i Libor. „Já tím, že jsem v dětství byl lipotyp (typ na liposukci - pozn. redakce) ještě větší, než jsem teď, tak jsem ten brankář byl taky, protože jsem to dokázal ucpat zcela!“ svěří se. „Měl jsem po celém těle ty tečky, ale byl jsem hrdej a pyšnej na to, že jsem něco udělal pro ten tým. Takže tenhle pocit znám. Bylo to krásné být otloukánkem,“ vrátil se ve vzpomínkách do dětských let Libor.

Nezapomeňte sledovat další díl show Máme rádi Česko tento pátek od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.