zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Hollywoodská hvězda Jim Carrey: Zabil svou přítelkyni a bývalou lásku?

Jim Carrey
Autor: profimedia Jim Carrey
David Laštovka , Vydáno: 26.06.2021
Kanadský herec a komik Jim Carrey, který příští rok oslaví šedesáté narozeniny, čelí drsnému obvinění. Údajně má podíl na smrti své bývalé partnerky, irské maskérky Cathriony White, která ve svých třiceti letech spáchala sebevraždu. Podle jejího manžela ji nakazil třemi typy pohlavních chorob, a navíc jí předal medikamenty, jež ji měly zabít.

reklama

Carrey se s o čtyřiadvacet let mladší Irkou, která v té době byla sice vdaná, ale se svým manželem dlouhodobě nežila, seznámil v roce 2012. Hned z toho byla láska jako hrom. Herec ji bral do společnosti a veřejně vyznával komplimenty. „No, není okouzlující?“ usmíval se při pózování před fotografy. 

Jim Carrey se s Cathrionou White rozešel hned dvakrát

Jejich intenzivní vztah ale postupem času ochabl. A to především ze strany herce, který se s Cathrionou zhruba po roce z neznámých důvodů rozešel. Po dvou letech se ale znovu dali dohromady a vypadalo to, že je opět všechno zalité sluncem. Jak se ukázalo, jednalo se pouze o krátkodobé poblouznění, neboť po pěti měsících jí dal Carrey kopačky.

Ace Ventura: Zvířecí detektiv

5 nejzábavnějších filmů Jima Carreyho: Od Ace Ventury k Masce

Druhý rozchod už Cathriona neunesla. Pár dní nato napsala dopis na rozloučenou a na svojí sociální síti oznámila: „Odhlašuji se, doufám, že jsem přinesla světlo do životů svých nejbližších a nejmilejších.“ Když ji ten den večer přišli přátelé zkontrolovat, našli ji už mrtvou. Předávkovala se léky, vedle jejího těla byla nalezena prázdná lahvička... Vyšetřování bylo uzavřeno jako sebevražda. 

Bývalý manžel podal na Carreyho trestní oznámení 

Manžel zemřelé ženy, kameraman Mark Burton, pak přišel s šokujícím tvrzením. Obvinil herce, že za její smrt může on. „Nakazil ji třemi typy pohlavních chorob a pak se s ní rozešel. Díky svému bohatství a slávě se dostal k vysoce návykovým látkám, jejichž výdej je jinak kontrolován, a ty předal mé ženě, přestože věděl o jejích sklonech k depresím a předchozímu pokusu o sebevraždu,“ stálo v trestním oznámením, které na něj podal.

Jim Carrey a Cathriona White
Autor: profimedia Jim Carrey a Cathriona White

Carrey jeho počínání označil za nechutný útok na svou osobu. „Nebudu tolerovat tento cynický pokus využít mě nebo ženu, kterou jsem miloval. Cathrioniny potíže se objevily dávno předtím, než jsem ji potkal, a bohužel její tragický konec byl mimo kontrolu kohokoliv. Opravdu doufám, že se lidé brzy přestanou snažit z toho profitovat a nechají ji odpočívat v pokoji,“ napsal herec v prohlášení, které rozeslal do médií. 

Na jeden z jeho nejslavnějších filmů Ace Ventura 2: Volání divočiny se můžete podívat v neděli 27. 6. dopoledne v 9:35 na Prima MAX.

Eddie Murphy

Eddie Murphy má deset dětí s různými ženami! Miminko s Mel B ze Spice Girls zatloukal

reklama

Související témata: Jim Carrey , Cathriona White , sebevražda , obvinění , trestní oznámení , smrt , bývalá přítelkyně , komik , Ice Ventura

reklama

Přečtěte si také

reklama