zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Ota Balage o rozvodu: Nechtěl jsem ho. Vyhovoval mi život v trojúhelníku

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Anna Lacinniková , Vydáno: 26.10.2021
S manželkou se multiinstrumentalista a dirigent Ota Balage seznámil ještě jako puberťák. Vychovali spolu tři děti a jejich vztah vydržel téměř dvacet let. Manželství ztroskotalo poté, co se hudebník zamiloval v divadle do sedmnáctileté herečky. Ani do té doby však nevedl zrovna spořádaný život, přiznal Balage v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

reklama

Balage se rozvedl v padesáti letech, už od svých pětatřiceti však s manželkou nežil. „Spořádaný způsob života ve smyslu toho, že jsem odcházel do práce ráno a vracel se večer, jsem zrovna nevedl. Furt jsem byl kočovnický hudebník a prvních osm let manželství jsem doma trávil pět dní v měsíci. V 35 letech jsem se pak v divadle zamiloval do sedmnáctileté holky, se kterou jsme tvořili pár sedm let,“ svěřil se v pořadu Povídej muzikant.

Odcházet z manželství se mu prý ze začátku vůbec nechtělo. „V hlavě jsem možná chtěl žít chvíli v manželském trojúhelníku. Nevadilo mi to. Miloval jsem svoji ženu, děti a svoji milenku, ale najednou se to zvrtlo,“ popsal hudebník. S exmanželkou Irenou má Balage dobrý vztah a jsou v kontaktu. „Dodnes se máme rádi,“ doplnil.

Hudebník Ota Balage v pořadu Povídej.
Autor: CNN Prima News Hudebník Ota Balage v pořadu Povídej.

Ota Balage: Jsem workoholik, k povzbuzení nepotřebuji drogy

Jak sám Balage přiznává, v hudební sféře toho má hodně za sebou. Začínal jako saxofonista a klávesista v punkové kapele Zikkurat. Později byl členem rockové skupiny Tango a spoluzakladatelem a zpěvákem v kapelách Nová růže a BSP, v níž působil s Michalem Pavlíčkem a Kamilem Střihavkou. Za svůj největší úspěch však považuje muzikál Jesus Christ Superstar. „Byl to největší úspěch, který jsem zažil. Hráli jsme od pondělí do neděle a měli jsme vyprodáno čtyři roky v kuse. To se tady nikomu ještě nepovedlo,“ uvedl Balage.

Přestože se celý život pohyboval mezi rockovými muzikanty, drogám ani alkoholu prý nikdy nepodlehl. „Jsem dominantní člověk a nemám rád, když mě něco ovládá. Alkohol piju, ale po čtyřech jsem nikdy nelez,“ řekl známý muzikant, mezi jehož nejznámější hity patří píseň Zeměkoule. U drog se však bál, že „ho to hodí někam, kam nechce“.

Ota Balage s Radkou Červinkovou v pořadu Povídej.
Autor: CNN Prima News Ota Balage s Radkou Červinkovou v pořadu Povídej.

Během rozhovoru s moderátorkou Radkou Červinkovou také vzpomněl na jednu zkušenost ze studia, kdy mu jeho kolega nabídl kokain. „Nesnáším něco šňupat. Dal jsem si to na zuby, ale nic jsem nezaregistroval. Maximálně jsem měl zvětšené zorničky. Neoslovilo mě to a nic mi to nedalo. Workoholik jsem sám o sobě a nepotřebuji k tomu žádné drogy,“ komentoval Balage.

Za pár týdnů známý hudebník oslaví své 60. narozeniny. Na otázku, čeho v životě chce ještě dosáhnout, odpověděl, že hlavně chce setrvat v tomhle stavu, co nejdéle. „Nechci stárnout a řešit starobu a nechci opustit hudební branži,“ uzavřel Balage.

Ota Balage se v rozhovoru s Radkou Červinkovou v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS rozpovídal také o hudební vojenské konzervatoři a tříměsíčním pobytu ve vazbě. Celý rozhovor najdete v úvodním videu.

Herečka Nela Boudová byla hostem pořadu Povídej CNN Prima NEWS.

Nela Boudová o příteli Janu Tunovi: V jádru jsme oba divocí koně. Překvapuje mě, že jsme spolu

Michal Hrůza na fotce z roku 2015.

Michal Hrůza o šikaně na vojenské škole: Bylo to šílené. Přežíval jsem díky tajné kapele

Míša Kuklová v pořadu CNN Prima NEWS Povídej.

Míša Kuklová o zákeřné rakovině: Věděla jsem, že přijde. S Pomejem to byl drsný stres

reklama

Související témata: Ota Balage , Povídej , rozvod , manželství , drogy , FTV Prima , děti

reklama

Přečtěte si také

reklama