Hvězda nového seriálu Veronika Freimanová: Jak na ředitelku zoo reagují zvířátka?

ZOO - Přísná ředitelka Veronika Freimanová. Jaké požadavky mají mluvící zvířátka?

Napadlo vás někdy, co se asi honí hlavou zvířatům, když vás vidí nebo slyší mluvit? Co by vám asi řekla, kdyby uměla lidskou řeč? Něco podobného si vyzkoušela i herečka Veronika Freimanová, která vytvořila s exotickými zvířaty vtipný dialog. Podívejte se sami.

Herečku Veroniku Freimanovou budeme nyní pravidelně vídat jako seriálovou ředitelku zoologické zahrady. Její postava Marie Roklová je první ženou, které se podařilo tento post získat. S nově nabytou mocí ale přicházejí také vlivní nepřátelé.

V konkurzu na ředitelku totiž Marie porazila Lubora Brázdu, který již mnoho let vykonává funkci náměstka zoo. Ten jí to samozřejmě nemůže odpustit a bude se ji i se svým vykutáleným synem snažit potopit, kdykoliv to bude možné.

Freimanová má jako ředitelka zoo problémy se synem

Bohužel to není v životě srdečné a přátelské Marie jediná mrzutost. Mnohem více ji trápí její komplikovaný vztah se synem Vojtou. Na rozdíl od druhého syna Marka, se kterým bez problému vychází, se s ní Vojta nebaví. V jeho sedmnácti letech ho musela nechat umístit do léčebny pro narkomany – a to jí nemůže syn odpustit. Nepůjčuje jí dokonce ani vnoučka Matěje.

Nejen Veroniku Freimanovou, ale snad i ředitelku Marii by pobavilo, jaký rozhovor s ní zvířata v zoo vedou. Zda se mezi ní a jejím synem vztahy vylepší a bude mít důvod k trvalejší dobré náladě, sledujte v novém seriálu ZOO. Pokud jste nestihli první díl, máte možnost to napravit a podívat se na něj v sobotu ve 22:05 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.