zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Hvězda nového seriálu Veronika Freimanová: Jak na ředitelku zoo reagují zvířátka?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Stella Novotná , Vydáno: 15.01.2022
Napadlo vás někdy, co se asi honí hlavou zvířatům, když vás vidí nebo slyší mluvit? Co by vám asi řekla, kdyby uměla lidskou řeč? Něco podobného si vyzkoušela i herečka Veronika Freimanová, která vytvořila s exotickými zvířaty vtipný dialog. Podívejte se sami.

reklama

Herečku Veroniku Freimanovou budeme nyní pravidelně vídat jako seriálovou ředitelku zoologické zahrady. Její postava Marie Roklová je první ženou, které se podařilo tento post získat. S nově nabytou mocí ale přicházejí také vlivní nepřátelé.

V konkurzu na ředitelku totiž Marie porazila Lubora Brázdu, který již mnoho let vykonává funkci náměstka zoo. Ten jí to samozřejmě nemůže odpustit a bude se ji i se svým vykutáleným synem snažit potopit, kdykoliv to bude možné.

Veronika Freimanová jako ředitelka ZOO.
Autor: FTV Prima Veronika Freimanová jako ředitelka ZOO.

Freimanová má jako ředitelka zoo problémy se synem

Bohužel to není v životě srdečné a přátelské Marie jediná mrzutost. Mnohem více ji trápí její komplikovaný vztah se synem Vojtou. Na rozdíl od druhého syna Marka, se kterým bez problému vychází, se s ní Vojta nebaví. V jeho sedmnácti letech ho musela nechat umístit do léčebny pro narkomany – a to jí nemůže syn odpustit. Nepůjčuje jí dokonce ani vnoučka Matěje.

Nejen Veroniku Freimanovou, ale snad i ředitelku Marii by pobavilo, jaký rozhovor s ní zvířata v zoo vedou. Zda se mezi ní a jejím synem vztahy vylepší a bude mít důvod k trvalejší dobré náladě, sledujte v novém seriálu ZOO. Pokud jste nestihli první díl, máte možnost to napravit a podívat se na něj v sobotu ve 22:05 na Primě!

Rodinné setkání Švandové a Laurinové.

Jana Švandová prozradila, které zvíře ji v ZOO nejvíce fascinuje a proč

Herec Šimon Bilina.

Charismatický sympaťák v seriálu ZOO. Šimon Bilina zkrotí hady i krokodýly

reklama

Související témata: ZOO , Nový seriál ZOO , Veronika Freimanová , ředitelka ZOO , zvířata , exotická zvířata , Matka a syn , Prima pauza , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama