Celebrity

6. prosince 2021 12:50

Milan Rozšafný

Hvězda Slunečné Lucie Benešová bude babičkou. Pohlaví dítěte prozradila originálně

Půvabná herečka Lucie Benešová se s manželem Tomášem Matonohou poprvé stanou prarodiči. Které z jejich ratolestí udělá z Lucie babičku? A jak se na novou roli hvězda Slunečné těší?

Lucie Benešová, kterou diváci nyní nejvíce potkávají v roli rázné Rózy v populárním seriálu Slunečná, patří stále mezi nejpůvabnější české herečky. A věk 47 let byste jí rozhodně nehádali. A také byste nehádali, že už se brzy stane babičkou! Benešová totiž na svém Instagramu pyšně oznámila, že se dočká svého prvního vnoučete. A bylo to oznámení se vším všudy!

Do role prarodiče ji poprvé pasuje její dcera Sára, která čeká dítě se svým partnerem Honzou. Známá herečka se pak radostnou zprávou pochlubila v rámci rodinné oslavy, při níž se všichni včetně nastávajících rodičů dozvěděli pohlaví dítěte. Sára totiž rozkrajovala marcipánový dort, na němž byla vytvořena a barevně odlišena obě pohlaví. A po rozkrojení podle barvy náplně všichni poznali, na jakého člena rodiny se mají těšit – na holčičku!

Lucie Benešová pak na sociální síti neskrývala své nefalšované nadšení. „I když se cítím jako mlaďoška, tak se na tu novou roli moc těším a na malou cácorku ještě víc. A nejen já, ale i celá naše parta,“ napsala Benešová. A něco nám říká, že si bude společně s manželem Tomášem Matonohou úlohu prarodičů zatraceně užívat.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.