Celebrity

10. července 2021 06:00

Petra Kloidová

Lucie Benešová ze Slunečné: První rande s Matonohou byl strašný trapas!

Už sedmnáct let jsou spolu herci Tomáš Matonoha a Lucie Benešová. Hvězda Slunečné počátky jejich vztahu popisuje jako hodně rozpačité kulturní rozdíly mezi pražskou herečkou a brněnským hercem. První rande bylo pro krásnou Lucii pořádný trapas, ale nakonec vše překousla a rozhodla se dát mu své srdce. Tomáš Matonoha se kvůli časovému vytížení manželky nakonec na čas stal mužem v domácnosti, protože sám během pandemie přišel o práci.

Dohromady svedlo Lucii Benešovou s Tomášem Matonohou natáčení povídky Muž, kterého chtějí z cyklu Nadměrné maličkosti. Jak však Lucie Benešová uvedla, o lásku na první pohled tak úplně nešlo.

„Tenkrát ho tady nikdo neznal, já jsem ani neuměla vyslovit jeho jméno. Ptala jsem se, jaký Matlanoha? Mátonoha? Cože? Během toho natáčení jsem si ho moc nevšímala, vnímala jsem ho jako kolegu, ale jako na muže jsem se na něj nedívala,” vyprávěla Lucie Benešová

První rande v Brně se protáhlo na pět dní

Jiskra mezi herci přeskočila až později. Lucie Benešová na dotočnou zmíněné televizní povídky nemohla, ale ta byla překvapivě pro jejich vztah rozhodující, stejně jako následující rande.

„Po dotočné mi zavolal a pozval mě do Brna. A měl neuvěřitelnou přípravu. Nakonec jsem tam zůstala pět dní,” zavzpomínala Lucie. K tomu přihodila i jednu vtipnou historku. Při jejím vyprávění se pořádně zasmála. Tomáš ji v Brně totiž vzal na výlet na mikulovský Svatý Kopeček. „Stoupl si a hrál pro cizí lidi a různými jazyky se jich ptal, jestli nenašli jeho růženec. Lidi koukali, byla to hrozná ostuda. Říkala jsem si, že je blázen,” vyprávěla herečka o momentu, kdy se během jejich výletu Tomáš rozhodl zahrát ostatním výletníkům divadlo. Lucie se prý mohla studem propadnout.

Matonoha byl mužem v domácnosti kvůli Slunečné

Svéráz Tomáš Matonoha se následně přestěhoval do Prahy za Lucií. Před vztahem s Lucií byl více jak deset let starým mládencem, takže se musel naučit základy, jako je vaření nebo praní pro jejich početnou rodinu. Dvojice má čtyři děti, z toho jednu adoptovanou dceru Rózu.

Po sedmnácti letech se během pandemie koronaviru ke všemu vrátil, jelikož přišel o práci. „Já jsem ten, který přišel o práci během koronaviru. Naštěstí! Protože můžu být doma,“ dodává s úsměvem. Lucie Benešová během lockdownu stále točila seriál Slunečná. Její manžel tedy musel oprášit svoje dovednosti na poli domácích prací. „Naučil se uklízet, vyklidí a nandá myčku. Nedělal to, ale teď to někdo dělat musí. Já přicházím pozdě z natáčení Slunečné,“ prozradila Lucie Benešová v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.