zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Lucie Benešová ze Slunečné: První rande s Matonohou byl strašný trapas!

Lucie Benešová a Tomáš Matonoha
Autor: profimedia Lucie Benešová a Tomáš Matonoha
Lenka Nováková , Vydáno: 10.07.2021
Už sedmnáct let jsou spolu herci Tomáš Matonoha a Lucie Benešová. Hvězda Slunečné počátky jejich vztahu popisuje jako hodně rozpačité kulturní rozdíly mezi pražskou herečkou a brněnským hercem. První rande bylo pro krásnou Lucii pořádný trapas, ale nakonec vše překousla a rozhodla se dát mu své srdce. Tomáš Matonoha se kvůli časovému vytížení manželky nakonec na čas stal mužem v domácnosti, protože sám během pandemie přišel o práci.

reklama

Dohromady svedlo Lucii Benešovou s Tomášem Matonohou natáčení povídky Muž, kterého chtějí z cyklu Nadměrné maličkosti. Jak však Lucie Benešová uvedla, o lásku na první pohled tak úplně nešlo.

„Tenkrát ho tady nikdo neznal, já jsem ani neuměla vyslovit jeho jméno. Ptala jsem se, jaký Matlanoha? Mátonoha? Cože? Během toho natáčení jsem si ho moc nevšímala, vnímala jsem ho jako kolegu, ale jako na muže jsem se na něj nedívala,” vyprávěla Lucie Benešová

První rande v Brně se protáhlo na pět dní

Jiskra mezi herci přeskočila až později. Lucie Benešová na dotočnou zmíněné televizní povídky nemohla, ale ta byla překvapivě pro jejich vztah rozhodující, stejně jako následující rande.

Početná rodina Lucie Benešové a Tomáše Matonohy
Autor: profimedia Početná rodina Lucie Benešové a Tomáše Matonohy

„Po dotočné mi zavolal a pozval mě do Brna. A měl neuvěřitelnou přípravu. Nakonec jsem tam zůstala pět dní,” zavzpomínala Lucie. K tomu přihodila i jednu vtipnou historku. Při jejím vyprávění se pořádně zasmála. Tomáš ji v Brně totiž vzal na výlet na mikulovský Svatý Kopeček. „Stoupl si a hrál pro cizí lidi a různými jazyky se jich ptal, jestli nenašli jeho růženec. Lidi koukali, byla to hrozná ostuda. Říkala jsem si, že je blázen,” vyprávěla herečka o momentu, kdy se během jejich výletu Tomáš rozhodl zahrát ostatním výletníkům divadlo. Lucie se prý mohla studem propadnout.

Lucie Benešová alias Róza ze seriálu Slunečná
Autor: FTV Prima/ Slunečná Lucie Benešová alias Róza ze seriálu Slunečná

Matonoha byl mužem v domácnosti kvůli Slunečné

Svéráz Tomáš Matonoha se následně přestěhoval do Prahy za Lucií. Před vztahem s Lucií byl více jak deset let starým mládencem, takže se musel naučit základy, jako je vaření nebo praní pro jejich početnou rodinu. Dvojice má čtyři děti, z toho jednu adoptovanou dceru Rózu.

Po sedmnácti letech se během pandemie koronaviru ke všemu vrátil, jelikož přišel o práci. „Já jsem ten, který přišel o práci během koronaviru. Naštěstí! Protože můžu být doma,“ dodává s úsměvem. Lucie Benešová během lockdownu stále točila seriál Slunečná. Její manžel tedy musel oprášit svoje dovednosti na poli domácích prací. „Naučil se uklízet, vyklidí a nandá myčku. Nedělal to, ale teď to někdo dělat musí. Já přicházím pozdě z natáčení Slunečné,“ prozradila Lucie Benešová v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Lucie Benešová má adoptovanou dceru Sáru

České celebrity, které adoptovaly děti. Pro hvězdu Slunečné nejlepší rozhodnutí!

Róza (Lucie Benešová) - Slunečná

Lucie Benešová ze Slunečné: Žili jsme rok na chalupě

reklama

Související témata: 7 pádů Honzy Dědka , Lucie Benešová , Tomáš Matonoha , Slunečná , manželství

reklama

Přečtěte si také

reklama