Lucie Benešová ze Slunečné: Žili jsme rok na chalupě

Krásnou Lucii Benešovou můžete pravidelně vídat v oblíbeném seriálu Slunečná. Jejím životním partnerem je herec Tomáš Matonoha, s kterým buduje celý život. Herečka se momentálně rozhodla k ráznému kroku a koupila pozemek v Jizerských horách, ačkoliv prvotní plány směřovaly na Sicílii.

Hvězda seriálu Slunečná Lucie Benešová, jde z extrému do extrému. Nejdříve si pohrávala s myšlenkou, že by si koupila barák v prosluněné Sicílii v Itálii, nakonec však změnila plány a se svojí maminkou si pořídily pozemek v Jizerských horách. „Je to docela velký posun, od moře k horám, ale Jizerky mám strašně ráda. Částečně jsem tam i vyrůstala, protože jsme tam měli chalupu. Takže je takový návrat na místo činu. Sicílii jsem zavrhla z několika důvodů. Ty domy, které se původně daly výhodně koupit, byly ve velmi špatném stavu, takže náklady na jejich rekonstrukci by byly obrovské. Navíc všechny byly daleko od pláže,“ prohlásila herečka, kterou můžete sledovat v seriálu Slunečná po boku herců jako je Marek Lambora, Eva Burešová, Bára Jánová nebo Maroš Kramár, jenž momentálně zve diváky k sobě domů.

Zdali v Jizerských horách postaví domek, kam by se s rodinou nastěhovala natrvalo, nebo penzion, v tom ještě jasno nemá. „Uvidíme, jak s tím naložíme. Z Prahy se nám už kvůli práci nechce. Ideální by bylo vybudovat místo, které by generovalo nějaké peníze z pronájmu a zároveň bychom tam mohli kdykoliv zajet a přespat,“ dodala Lucie.

Chalupa versus bydlení ve městě

Přestože žije ve městě, venkovský styl života jí není cizí. Dokonce si ho i jednou vyzkoušela. „Před lety jsme žili asi rok na chalupě. Topili jsme si tam dřevem, bylo to kousek od Prahy a mělo to své kouzlo... Ale po těch dvanácti měsících jsme se rádi vrátili zpátky domů. V zimě tam ve volných chvílích nebylo co dělat,“ pokrčila rameny herečka, která v seriálu Slunečná ztvárňuje bývalou prostitutku a natáčení si nemůže vynachválit. „Sešla se tam skvělá parta lidí, na každé natáčení se moc těším. Není to pro mě práce, ale oddych,“ uzavřela Lucie Benešová.

Na ni a její kolegy v seriálu Slunečná můžete koukat i během televizních prázdnin! Můžete sledovat exkluzivní on-line předpremiéry seriálu Slunečné bez reklam v iPrima Videopůjčovně.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.