Maroš Kramár. Hvězda Slunečné si zve cizí lidi do bytu. Herec pracuje z domova

Slovenský idol a představitel Jana Linharta staršího v seriálu Slunečná Maroš Kramár si vymyslel originální job, který ho velmi slušně živí. Ve svém staromládeneckém bytě v centru Bratislavy pořádá bytové divadlo.

Na rozdíl od svých kolegů, kteří mívají angažmá v divadlech, on ho pro diváky hraje přímo doma ve svém staromládeneckém půdním bytě v památkově chráněném činžovním domě v centru Bratislavy. „Kapacita je třicet míst a sjíždějí se tam lidé nejen z celého Slovenska, ale i z Čech. Vstupenky jsou sice trochu dražší, ale má to své kouzlo a je to hodně osobní. Začátek je vždycky v šest hodin. Každému hostu jdu otevřít, provedu ho celým bytem, pak ho posadím ke stolu, kde je připraven raut a pití. Zhruba hodinku takhle posedíme, pak odehraji představení a vrátíme se zpátky ke stolování, u něhož všichni společně popovídáme. Celé to trvá čtyři hodiny. V deset se pak kvůli nočnímu klidu musíme rozloučit. Navíc mám sousedku, které se to moc nelíbí, takže déle, i když bychom sebevíc chtěli, to opravdu nejde,“ prozradil nám s úsměvem herec, kterého pravidelně můžete sledovat v televizním hitu Slunečná po boku herců jako je Marek Lambora, Eva Burešová nebo Bára Jánová.

Divadelní večírek u Maroše Kramára

Sám tomu říká divadelní večírek u Maroše Kramára. „Velmi mě těší zájem lidí. Před šesti lety jsme měli premiéru hry Tajemná variace a od té doby už jsme sehráli více než sto představení,“ dodal.

Nápad hrát divadlo doma, vznikl spontánně. „Zrodilo se to ale úplnou náhodou. Oslovil mě ukrajinský režisér Valentin Kozmenko-Delinde, jestli bychom nechtěli uvést zmíněnou hru. Ubytoval jsem ho ve svém bytě a vzpomněl si na Vlastu Chramostovou a její bytové divadlo. Můj kvartýr navíc přesně splňoval příbytek hrdiny, o kterém hra vypráví. Všechno do sebe krásně zapadalo. Jsem moc rád, že se to povedlo. A nebudu zastírat, je to pro mě i jisté pohodlí. Splnil se mi sen. Dohraji a nemusím se nikam dál trmácet, jsem doma,“ uvedl spokojeně Maroš Kramár.

Na něj a jeho kolegy v seriálu Slunečná můžete koukat i během televizních prázdnin! Můžete sledovat exkluzivní on-line předpremiéry seriálu Slunečné bez reklam v iPrima Videopůjčovně.

Jak se vyjádřila Bára Jánová ke kauze sexuálního obtěžování?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.