zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Hvězda Slunečné neunesla kritiku na Instagramu. Vypadáte staře, píšou jí

Eva Decastelo a Eva Burešová
Autor: profimedia Eva Decastelo a Eva Burešová
Lenka Nováková , Vydáno: 31.03.2021
S kritikou vzhledu se setkalo mnoho žen, zvlášť těch, které jsou aktivní na sociálních sítích. Negativní komentáře nedávno zaznamenala i moderátorka a herečka Eva Decastelo. Na Instagramu se totiž čas od času objevuje nenalíčená nebo v plavkách, a tudíž se nevyhnula soudům. Ke kritice se vyjádřila a následně si z veřejného profilu vytvořila soukromý.

reklama

Dvaačtyřicetiletá moderátorka je maminkou dvou dětí a objevuje se pravidelně i v seriálu Slunečná jako vedlejší postava. Na Instagramu je velmi populární, avšak u jejích příspěvků se neobjevují jen pochvalné reakce fanoušků, ale i kritika hejtrů. Eva tu totiž čas od času zveřejní snímek, na kterém je bez make-upu, aby ostatním ženám dodala sebevědomí. Jenže přirozenost se na sociálních sítích zřejmě nenosí.

Eva Decastelo se synem a dcerou
Autor: profimedia Eva Decastelo se synem a dcerou

„Občas mi chodí nehezké zprávy, ta poslední včera. Že jsem nějak stará, když se ukážu bez filtru. Ano, jsem, je mi 42 let. A je normální, že všichni stárneme a máme čím dál víc vrásek. Bylo by spíš divný, kdybych vypadala stále jako dvacítka," napsala Decastelo a stáhla se z veřejného světa Instagramu.

Otužování a téměř 140 tisíc fanoušků

Eva Decastelo má na instagramovém kontě momentálně 139 000 fanoušků, Instagram ji tak slušně živí i díky tomu, že miluje kosmetiku a ráda ji propaguje. Kromě toho dodržuje i zdravý životní styl a prostřednictvím sociálních sítí se dělí i o rady ohledně otužování. Svým fanouškům říká, jak začít: „Já osobně radím začít v klidu doma a zkusit si sprchování studenou vodou. A pokud vás to bude bavit a vydržíte, zkuste si ve svém okolí najít klub otužilců, kde vám již poradí, jak na to venkovní otužování. Důležité je mít respekt k vodě, nikdy nebýt sám a hlavně nepřecenit své schopnosti. Může jít o život.“

Eva Decastelo hraje v seriálu Slunečná Zuzanu Dolejšovou
Autor: FTV Prima/ Slunečná Eva Decastelo hraje v seriálu Slunečná Zuzanu Dolejšovou

I při koupeli ve studené vodě se samozřejmě odhaluje v plavkách a nebojí se přiznat nedokonalosti: „Špek jsem si poctivě vyžrala, tak se za něj nesmím stydět,“ píše s humorem. Ten ji momentálně na nějakou chvíli kvůli zbytečným komentářům přešel.

Eva Burešová a její vlasové proměny

Eva Burešová a její vlasové proměny: Jak vypadá jako blondýna, kudrnatá nebo zrzka?

reklama

Související témata: Slunečná , Eva Decastelo , Instagram , vzhled , seriál slunečná , otužování

reklama

Přečtěte si také

reklama