Celebrity

31. března 2021 05:59

Petra Kloidová

Hvězda Slunečné neunesla kritiku na Instagramu. Vypadáte staře, píšou jí

S kritikou vzhledu se setkalo mnoho žen, zvlášť těch, které jsou aktivní na sociálních sítích. Negativní komentáře nedávno zaznamenala i moderátorka a herečka Eva Decastelo. Na Instagramu se totiž čas od času objevuje nenalíčená nebo v plavkách, a tudíž se nevyhnula soudům. Ke kritice se vyjádřila a následně si z veřejného profilu vytvořila soukromý.

Dvaačtyřicetiletá moderátorka je maminkou dvou dětí a objevuje se pravidelně i v seriálu Slunečná jako vedlejší postava. Na Instagramu je velmi populární, avšak u jejích příspěvků se neobjevují jen pochvalné reakce fanoušků, ale i kritika hejtrů. Eva tu totiž čas od času zveřejní snímek, na kterém je bez make-upu, aby ostatním ženám dodala sebevědomí. Jenže přirozenost se na sociálních sítích zřejmě nenosí.

„Občas mi chodí nehezké zprávy, ta poslední včera. Že jsem nějak stará, když se ukážu bez filtru. Ano, jsem, je mi 42 let. A je normální, že všichni stárneme a máme čím dál víc vrásek. Bylo by spíš divný, kdybych vypadala stále jako dvacítka," napsala Decastelo a stáhla se z veřejného světa Instagramu.

Otužování a téměř 140 tisíc fanoušků

Eva Decastelo má na instagramovém kontě momentálně 139 000 fanoušků, Instagram ji tak slušně živí i díky tomu, že miluje kosmetiku a ráda ji propaguje. Kromě toho dodržuje i zdravý životní styl a prostřednictvím sociálních sítí se dělí i o rady ohledně otužování. Svým fanouškům říká, jak začít: „Já osobně radím začít v klidu doma a zkusit si sprchování studenou vodou. A pokud vás to bude bavit a vydržíte, zkuste si ve svém okolí najít klub otužilců, kde vám již poradí, jak na to venkovní otužování. Důležité je mít respekt k vodě, nikdy nebýt sám a hlavně nepřecenit své schopnosti. Může jít o život.“

I při koupeli ve studené vodě se samozřejmě odhaluje v plavkách a nebojí se přiznat nedokonalosti: „Špek jsem si poctivě vyžrala, tak se za něj nesmím stydět,“ píše s humorem. Ten ji momentálně na nějakou chvíli kvůli zbytečným komentářům přešel.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.