Celebrity

25. srpna 2021 05:45

Hvězdy nad hlavou: Poslechněte si úvodní melodii od Jana P. Muchowa

Znělka Hvězdy nad hlavou

Prima uvádí nový seriál nabitý hereckými hvězdami. V televizi se na něj můžete poprvé podívat v pondělí 30. srpna, už teď se na něj ale můžete mrknout v exkluzivní předpremiéře on-line v iPrima Videopůjčovně. Roztančí vás i jeho úvodní melodie, pod kterou je podepsán Jan P. Muchow!

Ač se bude nový seriál televize Prima s Terezou Kostkovou, Romanem Zachem a Romanem Vojtkem v hlavních rolích vysílat na obrazovkách až v pondělí 30. srpna ve 20:15, vy se na něj můžete mrknout už teď v exkluzivní on-line předpremiéře první epizody. Tu můžete vidět právě teď v iPrima Videopůjčovně!

Lákavý je se svým hereckým obsazením v čele s takovými bardy, jako je Petr Nárožný či Pavel Zedníček, ale také mladými nadějemi Filipem Antoniem, synem slavného otce Prokopem Zachem či Amélií Pokornou.

Neméně chytlavá je ale také úvodní melodie seriálu, o kterou se postaral hudebník, skladatel a producent Jan P. Muchow společně s Elizabeth Kopeckou a kterou otextoval David Laňka. Text pak nazpívala Elizabeth Kopecká, ovšem pod svým uměleckým pseudonymem Zaelbeth.

Text znělky seriálu Hvězdy nad hlavou

Kam mizí lásky, co už nejsou?

Snad plují nebem a tiše čekají,

že najdou srdce a nejsou,

vyhaslou lávou snů a nadějí.

Mám hvězdy nad hlavou,

pod nohama svět, svět.

A ten svět najednou

se může rozletět.

Jak sny, jak touha,

jak láska bláznivá,

myšlenka pouhopouhá,

i křídla motýla.

Seriál Hvězdy nad hlavou sledujte v televizní premiéře v pondělí 30. srpna od 20:15 na Primě!