Celebrity

4. listopadu 2021 05:35

Zuzana Schneidewind

Skončí Libor Bouček s moderováním? Už se těší na jinou profesi!

Inkognito: Tanečnice s hadem

Moderátor Libor Bouček nedávno prozradil, v čem si myslí, že je jeho budoucnost. Při natáčení pořadu Inkognito ho totiž zaujala profese, které by se rád do budoucna věnoval. Pověsí snad roli moderátora na hřebík a najde zálibu v tak odlišném povolání?

Moderátor Libor Bouček hodně překvapil, prozradil totiž, k jakému povolání ho to nejvíc táhne. „Je to tanečnice s hadem. Chtěl bych si to vyzkoušet a tímto směrem se nově ubírat. Doufám, že v tom najdu uplatnění. Už jsem zkoušel leccos, ale tohle je profese, která by mi konečně mohla sedět,“ prozrazuje své touhy Bouček a dodává, že už se nemůže dočkat pracovních nabídek.

Úskalí práce s hadem

To ovšem ještě určitě netuší, jaká úskalí toto živobytí přináší. Práce s hadem totiž není vůbec jednoduchá věc, přece jenom nesmíme zapomenout, že je to predátor.

„Už mě stiskl jeden velký samec, potomek rodičů z volné přírody, měl opravdu osobnost a ten když se mu něco nelíbilo, tak stiskl a to bylo hodně poznat,“ prozradila zkušenost majitelka hada a tanečnice Sylva Zaťko.

Tak uvidíme, jestli Libora Boučka budeme ještě vídat na televizních obrazovkách jako moderátora. Minimálně teď se ale na něj i tanečnici s hadem můžete těšit v pořadu Inkognito ve čtvrtek v 21:35 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.