Neuvěřitelné znalosti Ivy Hüttnerové! Hvězda Slunečné vyrazí svým kolegům dech

Iva Hüttnerová není jen hodná a laskavá Běta ze seriálu Slunečná, která léčí radami i bylinkami. Herečka ohromí svými obdivuhodnými vědomostmi v pátečním díle show Máme rádi Česko. Jejím kolegům spadne brada. Podívejte se již nyní na exkluzivní ukázky.

Herečku Ivu Hüttnerovou zná dobře každý fanoušek seriálu Slunečná, v němž hraje starostlivou Bětu a tak trochu náhradní maminku Týny v podání Evy Burešové. Během své kariéry si Iva nejednou zahrála učitelku, málokdo by si ale možná tipnul, jakými znalostmi oplývá i ve skutečném životě. Svůj široký rozhled ukáže v zábavně-vědomostní soutěži Máme rádi Česko a své spoluhráče hravě strčí do kapsy.

Iva Hüttnerová oslní svými znalostmi

Iva zaujme již při první hudební šifře, kdy se po dlouhé době přihlásí kapitán týmu Vojta Kotek. Ten, přestože se zdráhá a sám tomu moc nevěří, dá na radu členů svého týmu sedícího v publiku a označí jako hledanou skladbu Život je jen náhoda. Zatímco Vojtu otázka moderátora Libora Boučka ohledně interpreta zaskočí, pohotová Iva ihned hlásí „Ljuba Hermanová“. Vojta jen uznale pokyne a Iva dodává: „Původně. Pak to zpívala spousta lidí, ale pro ni to bylo napsané.“

Libor Bouček její slova jen potvrdí s tím, že je to tak naprosto správně. Bohužel se ale jednalo o jinou píseň. Nic to ale nemění na tom, že Iva svými znalostmi ohromila. A nebylo to naposled.

Iva dokáže vysvětlit i méně známé pojmy

Oblíbená herečka oslní i v soutěži, při níž je úkolem vysvětlit termíny, které vznikly z cizích jazyků. Kapitán týmu červených Jakub Prachař si s pojmem pilaf moc rady neví. Zkouší to uhrát na „Édith Piaf v době, kdy ještě pila“ nebo „pilu ve tvaru F“. I když marně doufá, že se s pilou trefil, Iva od protějšího pultíku oponuje jednoznačným „ne“.

Věděli byste vy, co je to pilaf?

To ale není vše, dokonalou definici poskytne Iva i při otázce mířené na ni. U výrazu „čabraka“ sice chvíli váhá, zda se jedná o čepici nebo zahnutou zbraň, ale nakonec správně zvolí čepici. Dokonce ví i to, že je určená pro koně.

Není pochyb o tom, že Iva by nás svými vědomostmi přesvědčila i při hře s vybuchovací krabicí, kdyby nezůstala po celou dobu na klíně nešťastné Tereze Maškové.

Na další díl show Máme rádi Česko se těšte v pátek od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.