Celebrity

7. prosince 2021 06:00

Karolína Oehmová

Jak dopadla kauza zneužití fotek Andrey Růžičkové? Je to boj s větrnými mlýny, říká

Andrea Růžičková v Máme rádi Česko

Andrea Růžičková je známá herečka, která bude hostem v nové řadě zábavné show Máme rádi Česko. Během natáčení prozradila, jak dopadla v kauze zneužití její fotky z Instagramu pro reklamu na hubnoucí přípravky. Jestli ale její tým v pořadu vyhrál, či prohrál, na to si budete muset ještě počkat.

Andrea Růžičková pochází ze Slovenska, takže má v zábavné show Máme rádi Česko určitý handicap, rozhodně to ale není nic, za co by se musela stydět. I když ona sama o svých znalostech Česka pochybuje. „No blbě jsem na tom. Tak já jsem ani neměla nějakou příležitost se v informacích vzdělávat, protože jsem se věnovala buď práci, nebo teď mateřství, ale myslím si, že až děti začnou chodit do školy, tak to bude úplně jiný. A až jsem příště přijdu, tak to tu všechno zbořím,“ směje se herečka.

Kauza o zneužití jejích fotek nezná viníka

Díky kojení a pohybu kolem dětí má herečka krásnou postavu. Možná právě kvůli tomu se stala terčem podvodu.

Neznámá firma doslova ukradla její fotku z Instagramu a použila ji pro reklamu přípravku na hubnutí. Tato kauza se vleče dlouhou dobu a vypadá to, že nebude mít šťastný konec. „Nedá se proti tomu bojovat, je to zahraniční firma, která stále mění IP adresy. Po tom, co jsem mluvila s právničkou, je to boj s větrnými mlýny a víceméně jsem se na to vykašlala. Upozornila jsem na to lidi na sociálních sítích, že je to podvod, ale bohužel s tím nemohu nic dělat. Je mi to líto, strašně mě to mrzí,“ prozrazuje s lítostí Růžičková.

Andreu Růžičkovou můžete vidět v nové řadě pořadu Máme rádi Česko, kterou televize Prima odvysílá v příštím roce.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.