Jakub Prachař se stal vteřinovým manželem. Co všechno umí opravit?

Máme rádi Česko IX (9)- Jakub Prachař opravuje tlačítko

Herec Jakub Prachař se nově osvědčil i jako případný hodinový, jeho slovy spíše vteřinový, manžel. Čím léta skrývané kutilské dovednosti vypiloval?

Nebývalou zručnost ukázal Jakub Prachař v odvysílaném dílu show Máme rádi Česko. Jako obvykle měl problém se svým přihlašovacím tlačítkem. Tak vehementně se ho snažil stisknout, až ho rozbil. S destrukcí si ale hned poradil. K opravě mu stačilo vteřinové lepidlo a lepicí páska.

Bez řečí se Jakub během natáčení věnoval opravě, dokud se ho Libor nezeptal, co to vyvádí. „Spravuju si to, v čem jste mě chtěli omezit,“ vysvětlil stručně Kuba. Když se přišel Libor podívat na jeho výbavu blíž, všiml si další netradiční pomůcky. Kuba má sebou i teleskopický obušek, kterým při následné hudební ukázce diriguje. Názorně ho ukáže a pohrozí Liborovi: „Aby to dneska odsejpalo, pane Boučku.“

Během opravy ještě Jakub všechny poučil, k čemu bylo původně vymyšleno vteřinové lepidlo. „Bylo vynalezeno prý teda během druhé světové války na lepení jizev na bojišti. Proto taky když… tak už potom to nejde,“ ukázál všem svoje dva prsty, přilepené k sobě. „Tím jsme vám představili nejvěrnějšího diváka kanálu Prima Zoom, který je skutečně schopen citovat všechny dokumenty, které nabízí,“ okomentoval Kubovy znalosti Libor.

Jakub Prachař nakonec své dílo dotvořil. „Bzučák rozezvučíme jemným poklepem,“ vyzkoušel svůj výtvor, který překvapivě opět fungoval. Jakub Prachař se tak nově osvědčil i jako případný hodinový, jeho slovy spíše vteřinový, manžel.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.