zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jakub Prachař se stal vteřinovým manželem. Co všechno umí opravit?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žaneta Dernerová , Vydáno: 24.04.2021
Herec Jakub Prachař se nově osvědčil i jako případný hodinový, jeho slovy spíše vteřinový, manžel. Čím léta skrývané kutilské dovednosti vypiloval?

reklama

Nebývalou zručnost ukázal Jakub Prachař v odvysílaném dílu show Máme rádi Česko. Jako obvykle měl problém se svým přihlašovacím tlačítkem. Tak vehementně se ho snažil stisknout, až ho rozbil. S destrukcí si ale hned poradil. K opravě mu stačilo vteřinové lepidlo a lepicí páska.

Bez řečí se Jakub během natáčení věnoval opravě, dokud se ho Libor nezeptal, co to vyvádí. „Spravuju si to, v čem jste mě chtěli omezit,“ vysvětlil stručně Kuba. Když se přišel Libor podívat na jeho výbavu blíž, všiml si další netradiční pomůcky. Kuba má sebou i teleskopický obušek, kterým při následné hudební ukázce diriguje. Názorně ho ukáže a pohrozí Liborovi: „Aby to dneska odsejpalo, pane Boučku.“ 

Jakub Prachař se svým tlačítkem.
Autor: FTV Prima Jakub Prachař se svým tlačítkem.

Během opravy ještě Jakub všechny poučil, k čemu bylo původně vymyšleno vteřinové lepidlo. „Bylo vynalezeno prý teda během druhé světové války na lepení jizev na bojišti. Proto taky když… tak už potom to nejde,“ ukázál všem svoje dva prsty, přilepené k sobě. „Tím jsme vám představili nejvěrnějšího diváka kanálu Prima Zoom, který je skutečně schopen citovat všechny dokumenty, které nabízí,“ okomentoval Kubovy znalosti Libor.

Jakub Prachař nakonec své dílo dotvořil. „Bzučák rozezvučíme jemným poklepem,“ vyzkoušel svůj výtvor, který překvapivě opět fungoval. Jakub Prachař se tak nově osvědčil i jako případný hodinový, jeho slovy spíše vteřinový, manžel.

Jakub Prachař

Jakub Prachař se stydí za tátu: Většinou se urve, řve a pak přijde o hlas

reklama

Související témata: Máme rádi Česko , Jakub Prachař , Hodinový manžel

reklama

Přečtěte si také

reklama